Wpis z mikrobloga

Co na codzień do pracy w biurze? Żeby trwałe było. Zastanawiam się nad Chanel Egoiste Platinum.
Czekam na propozycje, kupię dekant 10 ml, jak ktoś ma coś ciekawego.
#perfumy
  • 18
@saradonin: hmm, nie zawsze droższe znaczy lepsze. Używałem milion razy do pracy w biurze Bleu de Chanel Parfum. Nikt nigdy się nie zająknął, żeby jakkolwiek skomentować moje perfumy. Gdy zakładam CDNI ostatnio zareagowało na niego 5 osób w pracy komplementami. Ostatni dostałem po 9h od aplikacji, że mega mocno dalej czuć moje perfumy.
@saradonin: powiem więcej, 4 tygodnie temu wyszedłem z kolegią wieczorem na miasto w CDNI. Chłop miał za tydzień ślub. Tak się zachwycił moim zapachem, że koniecznie chciał wiedzieć gdzie to kupiłem i poszedł w tym do ślubu ¯\_(ツ)_/¯
@arkagham: no dlatego zaproponowałem coś co ma parametry i nie jest drogie bo OP chce wydać tylko na dekant. Tutaj da 2 x tyle i będzie miał cały flakon. Ale expert, który nie miał do czynienia pewnie ani z jednym ani z drugim zapachem musi dorzucić swoje bezsensowne 3 grosze( ͡° ͜ʖ ͡°)
@saradonin: cena, ani marka nie ma znaczenia, jesli chodzi o trwałość czy projekcje. Czesto nawet nie ma odzwierciedlenia w kompozycji.
Przykład? Ostatnio glosno bylo na tagu o layton exclusife, cena? Okolo 1000zl za flakon, trwałość na poziomie 3-4h, a nawet nikt nie zwrocil mi uwagi na ten zapach. Dzis o 1 psiknalem sie just jackiem za 80zl, nadal czuje go mocno pomimo uplywu 9h, a i nawet ktos tam zwrócił uwage(nic
@Tigermass: ostatnio dziewczyna w pracy po 9 godzinach powiedziala ze wylalaem chyba flakon perfum na siebie xD Mega długo. Ale 3 strzały na skórę i 2 strzały na ubrania. Od tego dnia daje max 2-3 strzały
@arkagham jakby brać pod uwagę tylko trwałość to równie dobrze można dać 5 strzałów Terroni i przez 2-3 dni mimo kąpieli będzie wypełniał całe pomieszczenia oudem i spalenizną. Ale przecież nie o to chodzi. Wyraźnie napisał o biurze. Co prawda nie wiemy czy jest to kancelaria adwokacka czy zaplecze składu budowlanego, ale Armaf to bardziej na produkcję niż biura, bo to chemiczny smród. Klasę i trwałość będą miały np. TF Beau de
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Ale expert, który nie miał do czynienia pewnie ani z jednym ani z drugim zapachem musi dorzucić swoje bezsensowne 3 grosze( ͡° ͜ʖ ͡°)


@bugzer: nie jestem żadnym ekspertem, mam nos do wymiany ale proponowanie komuś CDNIM do biura jest niepoważne. Tak gównianej chemicznej cytryny nie czuję nigdzie. Tak, zbiera komplententy jak większość klonów Aventusa, przez moc i projekcje, tylko to nie jest to. Chyba, że Cię
paczekXCV - > Ale expert, który nie miał do czynienia pewnie ani z jednym ani z drugi...

źródło: comment_1664612458n4tCOdPRWju7tYQ8VDNSA2.jpg

Pobierz
Co do biura to właśnie mogłem jeszcze dopowiedzieć, że jest to biuro właśnie jak to ktoś ujął w stylu "składu budowlanego". Nie mogą być to perfumy zbyt eleganckie. Mam Versace Eros i Mercedes Club Black, za co ten pierwszy zbiera naprawdę dużo komplementów od płci pięknej, ale wydają mi się hmmm, zbyt eleganckie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
dzięki, zdecyduję się właśnie na niego.

Ma ktoś odlać Egoiste Platinum?

@MaGGeR: Twój wybór, tak jak napisał @saradonin: jak dla Ciebie Eros jest zbyt elegancki a wybierasz Platinum Egoiste który jest jeszcze bardziej elegancki to ja już nic nie rozumiem ¯⁠\⁠⁠(⁠ツ⁠)⁠⁠/⁠¯.