Wpis z mikrobloga

Z góry mówię że nigdy nie waliłem i nie wale tematu, używek tylko alko j
I szlugi.
Właśnie się obudziłem i o to co pamiętam z tego mi się śniło przez noc:
- płynięcie motorówką na dachu
-plywanie w basenie i uratowanie synów kumpla
-wyciskanie syfa na żebrach, wypłynął czarny płyn
-jezdzilem po mieście elektrycznym pojazdem na dwóch kołach, zatrzymałem się przy ewencie, dwóch oglądających to dziadków miało skórę taką jak skóra dyni
-bylem w Bombaju i oglądałem występ skrzypaczki
-kumpla pies na moje zawołanie pogryzł dziewczynę, słuchał się mnie
-cygany chciały mnie okraść w lombardzie i zaczęły się śmiać w kilku ze mnie, jeden dostał i robiło się nieprzyjemnie
- gadająca głowa w obcym języku, za nią chodziło ciało (akcja w Bombaju)
-kupilem złoty łańcuch, z kumplami weszliśmy do jakiegoś mieszkania w Bombaju, młoda dziewczyna mówiła że jesteśmy wszyscy biali ale ja jestem aniołem śmierci i że mam ładny łańcuch. Zaczął mi puchnąć język i pokazałem jej go. Już nie mówiła po angielsku, zaczęła płakać, rodzice ją uspokajali a ona zamoczyła usta w gotującej się, wrzącej zupie zaczęła je płukać

xD
#sny
  • 10
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Padoks: A ja się obudziłem 15 minut temu, bo #!$%@?ęła jakaś bomba. Stałem w jakimś polu, na niebie leciał samolot i spadał w dół kręcąc dziwne kółka, nadchodziła burza, jak ta bomba jebnela to słyszałem tylko huk, zobaczyłem białego grzybka w oddali, poczułem podmuch który poderwał mnie za chwilę w #!$%@? wysoko i się obudziłem ze strachu, że spadnę gdzieś dalej i zginę xD