Wpis z mikrobloga

Co się stanie, jak zacznę okłamywać psychiatrę (wizyta prywatna), że biorę leki (#ssri)? Duży przypał jak wpadnę?

Generalnie sprawiają, że czuję się dużo, dużo gorzej, a magik naciska na zwiększanie dawek i dokłada kolejne leki. Najlepsze że nigdy nie miałem ani depresji, ani lęków, tylko zostałem zdiagnozowany z ADHD i w tym kierunku chciałem się leczyć. SSRI muszę odstawić, żeby wrócić do pracy, obecnie po miesiącu jestem niezdolny do niczego.

#psychiatria #psychologia #depresja
  • 7
  • Odpowiedz
@Reevo: Zmień lekarza, to jakiś konował skoro nie słucha pacjenta. Szczególnie, że prywatny. Albo powiedz twardo, że teki leki wuja dają, a tylko szkodzą i nie będziesz ich brał.
  • Odpowiedz
@A_R_P: Mam umówionego innego, na zasięgnięcie 'drugiej opinii', ale sukcesów się nie spodziewam. Nie chcę też palić mostów, ponieważ ten mi obiecał że jeszcze miech i dostanę upragniony medikinet. Ale ja nie mogę spędzić kolejnego miecha mając watę w głowie i chciałbym już powoli schodzić do normalności i wrócić do pracy.

Btw. medikinet brałem na własną rękę i wiem że działa. Tylko strach się przyznać.
  • Odpowiedz
@Reevo: Co robią ssri ze jestes niezdolny do niczego, to nie jest jeszcze okres adaptacyjny? Ja mialem potliwosc, mysli samobojcze i bezsennosc, teraz dopiero to schodzi, 3 tydzien.


@Monochromatyczny_: Mam wylane. Mam zdiagnozowane ADHD mieszane (dwie niezależnie diagnozy) i normalnie jestem mało produktywny. Teraz generalnie dreptam, siedzę, jest mi całkiem przyjemnie, ale nie mogę sobie znaleźć miejsca ani zajęcia.

Bez leków potrafiłem robić sobie śniadanie przez 3 godziny, ponieważ co
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Reevo: ADHD i ssri? Brzmi średnio. Też mam ADHD i został mi przepisany metylofenidat (medikinekt). I z tego co psychiatra mówił, to jest zawsze jego pierwszy wybór. Może trzeba zmienić magika?
  • Odpowiedz