Wpis z mikrobloga

i porównaj ile dzisiaj jest już moich wpisów na Hej** i twitterze, a ile na wykopie ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Aryo: czy po tak krótkim czasie jesteś w stanie już ocenić, z którego serwisu korzysta Ci się lepiej?
@L3stko:

czy po tak krótkim czasie jesteś w stanie już ocenić, z którego serwisu korzysta Ci się lepiej?


Artykuły będzie mi się dobrze robiło na Heo ale jest parę rzeczy do poprawienia i admini nad tym pracują. Jeden problem już naprawili, bo na mojej społeczności nie mogłem tworzyć artykułów, tylko dyskusje. Teraz już można Artykuły z normalnym formatowaniem.

W tej chwili tandem twitter - he
o sprawdza się dobrze. Na
@L3stko: ja odpowiem. Nie ma porównania. Podoba ci się VW Garbus? Mi też. Chcesz z niego korzystać na co dzień, czy jednak wolisz auto z ABS, zagłówkami itd?

Ale to tylko wstępne wrażenia. wszystko rozbije się o to jak działa moderacja i tak dalej.
Jeśli porównać do wykopu, to główną zaletą jest to, że do tej pory nie spadł mi żaden post. Nawet z krwią i trupami. Warunek to oczywiście tag #nfsw


Ps. Chodziło mi tag #nfsw i sensowny opis do postu. Nie, że ktoś dla zabawy trupy dodaje na portal, tylko materiał jest składową jakiejś szerszej historii lub opisu. Na wykopie niestety nawet jak napiszesz długi artykuł albo opis sytuacji, to posty czasem kasowano, bo