Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak ja mam normalnie funkcjonować?
Większość osób, które kojarzę z gimnazjum/liceum, nawet kompletne pokraki, brzydale, często pośmiewiska, aktualnie są w związkach, a niektórzy już zaręczeni czy po ślubach.

A Ty przez nieśmiałość nic nie możesz, mimo że miałeś/masz powodzenie i wyglądasz bardzo dobrze. Po co więc o siebie dbać?, chodzić na siłownie? jak się boję tak prostych rzeczy jak relacja z kobietami? Chłop z sześciopakiem, wyrzeźbiony, ponad 140kg na klate wyciskane, ponad 180cm, a i tak gówno, bo mentalnie jestem kompletnym przegrywem. Widzisz potem takiego patyka 60kg, albo jakiegoś oblecha z piwnym brzuchem w twoim wieku, co mają partnerki/żony/dzieci, a potem czytasz jakieś idiotyzmy, że nie ma się partnerki, bo jest się brzydkim. GÓWNO PRAWDA!

Zaraz ktoś napisze, aby założyć tindera czy inny portal randkowy skoro dobrze wyglądam, ale czy wy rozumiecie, że ja się nawet takiej banalnej czynności boję? Nawet do divy nie mam jaj pójść. Ja nie wiem co ze mną jest nie tak i nie wiem jak mi się to stało. Mój brat rodzony, kilka lat starszy, kompletnie o siebie nie dba, typowy skinny fat, nigdy nie był na siłowni, a miał 3 partnerki. W wieku 25 lat miał ślub, teraz ma 27 i właśnie urodził mu się syn. Dlaczego to mnie los pokarał, a nie jego?

Jakoś starasz się o tym nie myśleć, fajnie dzień mija, a tutaj widzisz na ulicy/basenie/na facebooku takiego gościa x razy brzydszego od ciebie ze swoją drugą połówką i już humor zepsuty i zdołowany człowiek.

Jeżeli nigdy nie byłeś w związku do 26 roku życia i jesteś nieśmiały, to it's over jakim byś czadem nie był. Twój charakter kompletnie ci to uniemożliwia, nawet jak laski same ciebie podrywają, to od tego uciekasz. Nikt tego nie zaneguje. Zaraz 26 rok życia i ja nawet się nie calowalem, a o seksie nie wspomnę, bo jestem prawikiem. Normalnie WYŚMIENICIE! A jak to na psychikę pięknie działa! Aż chce się żyć! Nawet jak się przełamę kiedyś, to część kobiet jak usłyszy, że ja z takim wyglądam nigdy nie bylem w związku czy uprawiałem seksu, to nie uwierzą mi czy wezmą za jakiegoś psychola. A nawet jeśli, to nie mam zupełnie doświadczenia w sprawie związków. Mentalnie w tych sprawach jestem na etapie max gimnazjalisty. Nie wiem ile ja jeszcze wytrzymam w takim stanie. Nie da się żyć wiecznie w samotności.

Przegrałem młodość, zaraz przegram życie. IT'S OVER

#przegryw #zwiazki #zalesie #samotnosc #blackpill

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63360daa13aa097904f3230a
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 11
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania: Takie samo #!$%@? u mnie, z tym że ja nie wyglądam jak Czad bo tylko 173 cm wzrostu, obecnie chuda łapa i brzuch ( skinny fat) bo już się poddałem.

Za cztery lata dołączysz do elitarnego klubu Czarodzieja - potem się przyzwyczaisz. Zapraszamy
  • Odpowiedz
niestety nie raz nawet wyglad nie pomaga jak sie ma psychike #!$%@? przez chociażby jakies traumy z dzieciństwa czy brak wzorca meskiego a jak intorwertyzm jeszcze to juz #!$%@? totalna i umiejetnosci spoleczne zerowe czy brak znajomych to definitywne #!$%@? nas czeka, wiec pozostaje albo jakos z tym walczyc albo sie poddac lub czekać tylko na co ? chyba na powolną smierć wegetując
@AnonimoweMirkoWyznania:
  • Odpowiedz
@bulbulator90: Ja wspolczuje takim ludziom jak op, ktorzy z natury nie sa predysponowani do tytulu czarodzieja i potrzebuja drugiej osoby, a nie moga sobie nikogo znalezc. Sam jestem czarodziejem, ale mozna powiedziec, ze natura mnie predysponowala do takiego zycia poprzez zainteresowania, temperament itd.. To co powiem moze wydawac sie oklepane, ale moze faktycznie tutaj przyda sie jakas uczciwa terapia polegajaca na zmianie wzorcow myslowych i przekonan? Albo nieustanne szukanie tej kobiety,
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Rozumiem cię doskonale, to właśnie brak pewności siebie i aspołeczność to największe powody przegrywu. Ale ty i tak nie masz najgorzej, wiele osób jest tak aspołecznych, że nawet na siłownię będą się bały pójść
  • Odpowiedz
OP: @TTedbundYY: próbuję się przelamywać, aktualnie poznalem jedną dziewczynę przez internet i trochę chce się na niej ,,pouczyć" dowiedziec co i jak. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

@BrudnyTalerz: nie ma takiej opcji. Nienawidzę być sam, muszę mieć kogoś bliskiego, z którym porozmawiam, brat czy rodzina, to nie to sami. I gdzie polecasz się udać? Bo naprawdę już chyba nie mam innej opcji, aby naprawić swoje życie

@Tomaszx1994: to
  • Odpowiedz
nawet jak laski same ciebie podrywają, to od tego uciekasz


@AnonimoweMirkoWyznania: a w świętego mikołaja też wierzysz? Gdyby do 80% facetów z tagu przegryw zagadała kobieta na ich poziomie to by tego tagu nie było. Do nas się nawet żadna nie uśmiechnie, nie spojrzy, albo gdy cię zobaczy to ujrzysz na jej mordzie odruch wymiotny - bo tak zajebiście gardzą kobiety samym patrzeniem na słabe geny, facetów ze słabymi genami, nasz
  • Odpowiedz