Wpis z mikrobloga

Szukam:

- mydła do rąk - możliwie nawilżającego, przy jednocześnie dobrym składzie, może być z neta, marketu, czy apteki. Zgaduje, ze nie ma takiej hybrydy, by jednocześnie pachniało owockami i miało potrzebne właściwosci? ;D

- kremu do rąk lub jakiegoś balsamu, który mozna użyc tuż po myciu rąk i błyskawicznie się wchłonie. Mam koncept by postawić takie coś przy mydle i sobie używać ale #!$%@? mnie bardzo jak się potem wchlania 5 minut i albo musze wytrzeć w ręcznik albo nawet klamki nie mogę dotknąc xd

- balsamu do ciała - latwego do rozprowadzenia, z dobrym skladem i ktory tez szybko sie wchlonie i mozna nalozyc tuz po kąpieli i nie sterczeć 15 minut przed ubraniem się aż się wchłonie. Istnieje taka magia? Albo może są takie magiczne oliwki? Miałam oliwkę por prysznic, taką rossmannową, to w trakcie kąpieli supcio ale potem nie czulam efektu :p

#pielegnacja #azs #kosmetyki #uroda #mirabelkopomusz
  • 13
  • Odpowiedz
@iEarth:

- mydło - spróbuj białego jelenia w płynie z witaminami, mniej przesusza
- krem do rąk - nacomi z olejkiem arganowym, szybko się wchłania
- balsam do ciała - mediderm. Tylko cienko nakładaj, wtedy szybko się wchłania, jest wydajny i można tego kupić cały kubełek
  • Odpowiedz
mydła do rąk


@iEarth: Yope, można kupić w Drogeriach Natura i chyba ostatnio widziałem w Hebe, albo na allegro, są też dostępne większe opakowania do uzupełniania dozowników. Zacząłem go używać rok temu w zimę jak zaczęły mi się dłonie wysuszać i pomogło
  • Odpowiedz
mydła do rąk - możliwie nawilżającego, przy jednocześnie dobrym składzie, może być z neta, marketu, czy apteki. Zgaduje, ze nie ma takiej hybrydy, by jednocześnie pachniało owockami i miało potrzebne właściwosci? ;D


@iEarth: ja ostatnio przerzuciłam się na oliwkę myjącą za 11 zł z Rossmana: https://www.rossmann.pl/Produkt/Olejki-do-kapieli/Isana-olejek-pod-prysznic-200-ml,110837,8580 jest pod prysznic, ale możesz nią myć normalnie ręce, bo ci debile nawet tego nie sprawdzają ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@austra: ja jestem wrażliwa na środki zapachowe w kosmetykach i mi mediderm mocno leży właśnie dlatego, że nie ma tam dodawanych kompozycji zapachowych za bardzo. Poza tym jak się wchłonie to nie czuć xD
  • Odpowiedz
  • 2
@iEarth ja używam kostki dove od kilku lat, zniknęły mi całkowicie rany na rękach niewiadomego pochodzenia. I noś rękawiczki jak tylko robi się chlodniej, też bardzo pomaga.
  • Odpowiedz
Dziękuję Wam za odpowiedzi. :)
Sprawdzę krem do rąk nacomi, balsam mediderm, a z mydlem jeszcze mysle, moze ten yope faktycznie xd

Biały Jeleń kiedys kupowalam nalogowo ale troche czego innego aktualnie szukam (jeszcze nie wiem czego xD), Mydel w kostce nie lubie, teraz mam na próbe dove w plynie ale chce popróbowac czegos nowego. Takze będa testy. ()
  • Odpowiedz