Wpis z mikrobloga

#atencyjnysmuteczek (mój tag)

Pierwsza przeprawa z toxic Wykopkami za mną.
W skrócie założyłam serwer, żeby ludzie mogli sobie popisać, podzielić się informacjami, ale Wykopki niektóre mają tak nudne życia, że muszą niszczyć innym wszystko dla zabawy, przy okazji chętni są zniszczyć innym głowę, jednak zapomnieli, że moja już jest zniszczona (xD).

Miałam z niektórymi "przyjemność" rozmawiać przez minutę na głosowym, jednak ich poziom mnie totalnie zaskoczył. Myślałam że Wykopki to mądrzy ludzie i potrafią argumentować swoje zarzuty jaka to jestem zła "uru buru, bo nazwałaś serwer AtencyjnySmuteczek", odpuściłam kłótnie i tracenie czasu na takie dyskusje.

Teraz nawet założyli serwer antysmuteczkowy, no cóż, niektórzy muszą zapychać swoje nudne życia kręcąc aferę wokół innego nudnego życia, w tym wypadku mojego.

Serwer został. Chcę go oczyścić i stworzyć "Przyjazny serwer Wykopkom" tak go nazwę. Ale dopiero jak będzie tam przyjaźnie serio to zacznę wysyłać zaproszenie.

Dziękuję wszystkim normalnym Wykopkom co tam siedzą ()

Dzis ciężki dzień, jutro ostatni i trzy dni wolnego plus przez weekend studia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Trzymajcie się!

PS. Pytanie o outfit musi być, bo ostatnio Wam nie siadł xD
smuteczek2000s - #atencyjnysmuteczek (mój tag)

Pierwsza przeprawa z toxic Wykopkam...

źródło: comment_1664487413mRWTXQn2pOTthjyoRCSslY.jpg

Pobierz

Outfit:

  • gitówa 20.7% (71)
  • beznadziejny 79.3% (272)

Oddanych głosów: 343

  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@smuteczek2000s: IKS DE
-Spamuj linkiem do swojego discorda na wykopie żeby na siłę nasilić swoje kółeczko adoracji i atencji (Sama pisałaś "BO MI SIĘ NUDZI CZASEM")
-Zdziw się że przychodzą tam randomy żeby cie wyzywać

Nie żeby ludzie ci już dawno temu pisali że to co robisz jest raczej niezdrowe i może być "Strzałem w stopę" na własne życzenie zaspokojenia
  • Odpowiedz
@smuteczek2000s: Bo to taki mój gulity pleasure po pracy, to taki pastisz rzeczywistości tylko jakby reżyserował je vega po wylewie.
Plus fajnie też się śledzi ten odjezdny cyrk, bo reprezentujesz tak przewidywalne schematy, a jednocześnie nie posiadasz żadnych umiejętności zrozumienia rzeczywistości czy tego że "Actions have consequences".
Może tym razem stylówka siądzie wykopkom c'nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@smuteczek2000s: dletego poszedlem z tego serwera jakis czas temu... zrobił sie chaos, ludzie piszący o dragach albo spermiarze i atencjusze w jednym i juz tego bylo za duzo. Trudno, zeby to sie w przyszlosci zmienilo, liczba osób chorych i chcących uprzykrzyć zycie innym jest tu wielka i będą sie tacy ludzie na serwerze pojawiać bez końca.
  • Odpowiedz