Wpis z mikrobloga

#ukraina #rosja #wojna #bialorus #glupiewykopowezabawy
ej jest pomysł na baita na kacapów. niech ktoś zrobi w photoshopie mapę Polski z województwem królewieckim #pdk i wszystkimi nazwami jak Kaliningrad -> Królewiec przetłumaczonymi na Polski i wrzucajmy to na ruskie wykopy
bonus: (jakby się komuś chciało) zrobić jakieś fejk newsy z różnymi takimi mapami (żeby wszędzie nie była taka sama tylko z 2-3 wersje graficzne) i tam jakiś defaultowy tekst w artykułach tylko żeby nagłówki się zgadzały, coś typu: "Tak będzie wyglądać mapa Polski za pół roku, polski ekspert potwierdza." albo "Czy województwo królewieckie wejdzie do UE"

tak się wygrywa wojnę informacyjną
to już ta jesień
a.....y - #ukraina #rosja #wojna #bialorus #glupiewykopowezabawy 
ej jest pomysł na ...

źródło: comment_1664474050Dm8rtmqeO9VyZL68TYFi9Y.jpg

Pobierz
  • 21
@ananasowy: Sam robiłem, a w żadne tego typu gierki nie gram. Najlepszy do odwzorowywania jest chyba google maps bo opiera się na Merkatorze - o ile ten system bardzo przekłamuje wielkość państw, to jest bardzo dobry do rysowania większych projektów.
@Zoej: bardzo ładnie ci wyszło. w jakim programie robisz mapki? ja sam próbowałem w gimpie edytować jakieś templatki ale słabo mi wychodzi i teraz się śmieją ze mnie na wykopie, że muszę pisać "niech ktoś" bo sam nie umiem