Wpis z mikrobloga

@MurzynProgramista: wszystko zależy co to znaczy „podstawy Cypress” i „troszkę Javascript” i na jakie stanowisko chcesz konkretnie startować. Czy umiałbyś napisać test w cypressie np logowania i paru asercji czy może tylko widziałeś dwa filmiki na yt? Chodzi mi ze potrzebny jest konkret, wiedza która masz a nie to ze coś słyszałeś o czymś. Jakbyś umiał w cypressa i widział czym się różni var or let’a i conieco o asynchronicznosci to
@MurzynProgramista:
Według mnie, to od minimalnej do 7k brutto.
Zależy jak dobrze umiesz się sprzedać, jak dobrze znasz angielski, jaki miałeś zakres obowiązków, na ile jesteś samodzielny.
Taki opis niewiele mówi, np. podstawy cypress i trochę java scripta - co to znaczy? Że napiszesz automat, mając jakiś gotowy framework? Czy, że wiesz jak deklarować zmienną?
około 5 miesięcy doświadczenia komercyjnego w


@MurzynProgramista: Jak Ci się bardzo nie pali to ja bym poczekał aż Ci tak z rok stuknie. Rok wygląda zdecydowanie lepiej niż kilka miesięcy, ale próbować możesz. Dalej będą to podobne pewnie oferty na które wysyłają setki osób bez doświadczenia.
No chyba, że robisz za jakąś minimalna stawkę to zmieniaj teraz
jaką mniej więcej mógłbym dostać stawkę zmieniając pracę?


@MurzynProgramista: Taką jaką zaoferuje Ci pracodawca. Serio, to nie złośliwość, tylko fakt. Jak złożysz CV do 10 firm i do 10 Cię przyjmą to w każdej dostaniesz inną ofertę i te oferty potrafią być często skrajnie różne. Nikt inny Ci nie odpowie na to pytanie niż Twój przyszły pracodawca. Pochodź po rozmowach i dopiero wtedy będziesz wiedział na co możesz liczyć.