Wpis z mikrobloga

@arowsky: to samo pytanie, obecnie jestem w Enelmedzie i się zastanawiam nad przejściem do Luxmedu bo mam bliżej domu ich placówkę, ale jak terminów nie będzie również tam to bez różnicy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

na pewno w Enelmedzie w Krk przez kilka miesięcy nie dałem rady dostać terminu do dermatologa i psychiatry, a na wszelkie badania USG dostałem się tylko będąc w liście rezerwowej i nerwowo
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@VanmerX: ja miałem Luxmed przez 3 lata, ale zadałem pytanie dla porównania jak wypada z enel-medem :D W luxmedzie ciężko było np. ze stomatologiem, brak terminów, a jak już to za 1-1.5 miesiąca. Ogólnie na wizytę u kardiologa, czy jakieś USG czekałem stosunkowo krótko (do tygodnia). Np na rezonans też czekałem tydzień. Ogólnie nie bylo w sumie większego problemu. Do dermatologa też powinieneś się dostać w przeciągu tygodnia-dwóch.
Luxmed ma dużo
  • Odpowiedz
@arowsky: spoko, dzięki :) ze zwolnieniami też zazwyczaj nie miałem problemów jak coś się działo, ale wymagało to tego procesu, co wspomniałem, czyli szukania teleporady u internisty na "teraz" w innych miastach i opowiadania co się dzieje.

wypiszę dla porównania terminy konsultacji z aplikacji Enel-medu, może się przyda dla informacji. wolne terminy są podane do 2 tygodni, niektóre wizyty i badania mają podane terminy do miesiąca, na pewno tak ma stomalogia
  • Odpowiedz