Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Trafiłem na film, w którym gościu opisuje statystyki na tinderze XD

Przecież to jest dramat jak nawet taki niebrzydki gościu (190cm+) ma problemy ze znalezieniem tam pary. Patrząc na te statystyki wyłania się wniosek, że w ogóle nie ma sensu zakładać tam konta. Szkoda życia na to... To by nic nie dało, nie dałoby nic, jak mawiał Mariusz. Nie ma po co nabijać niepotrzebnie atencji skoro i tak nic z tego nie będzie.

tldw:
16,561 przesunięcia
7,886 polubień
290 Par
99 wiadomości
68 rozmów
11 numerów telefonów
3 randki
0 zwiazków

#zwiazki
#tinder

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63344c8edcf9cccaa52ad32b
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Trafiłem na film, w którym gościu o...
  • 17
  • Odpowiedz
SzklanaDziewczyna: Szczerze to z kilkunastu par wychodzi mi tyle pierwszych "randek". Takie statystyki to tak indywidualna kwestia, że naprawdę nie ma sensu się nimi sugerować. Próbuj, po prostu nic nie kupuj i tyle, najwyżej będziesz mieć jakiś punkt widzenia, a nie będziesz patrzeć na cudzy.
---

Zaakceptował: LeVentLeCri
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@AnonimoweMirkoWyznania: przecież takiemu Tinderowi nie opłaca się, żeby ktokolwiek znajdował tam drugą połówkę. Ty masz tam kupić Premium/Gold jakkolwiek tam się to nazywa i cały czas szukać drugiej połówki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
witamy na tinderze ( ͡ ͜ʖ ͡)

Tak to wygląda z perspektywy mężczyzn.


@lexico: dlatego trochę nie rozumiem skąd popularność tej aplikacji. Tinder dla mężczyzn po prostu nie działa, więc po co go używać?

Ja swego czasu korzystałem z aplikacji randkowych, takich jak np. sympatia. Nawet działało to u mnie, pisałem z wieloma dziewczynami i z dużą liczbą udało mi się spotkać. Po latach wróciłem na
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: plus dodam, ze psychole od eksperymentow spolecznych do tego doprowadzily, bo podwyzszyly wymagania zdjeciami modeli. Jakby na appkach byli sami zwykli kolesie to baby by wybieraly z tego zwyklego zbioru. Jak masz mase fejkow 10/10 i jeszcze dostajesz od nich lajki to myslisz, ze masz szanse u takich. Kiedy w realu nie masz zadnej ;-)
  • Odpowiedz