Wpis z mikrobloga

Że strima Druida między wierszami można wyczytać że Gola i Boxdel nie chcieli Murana ale mają razem 40% udziałów w fame i nie są w zarządzie za to Rozpara i Pasternak mają 60% udziałów razem i we dwóch chcieli Murana i nie ma gadki. I widać że bardzo go bolą groźby ze strony Murana że będzie miał problemy, Druid w strachu xd #famemma
  • 12
@quaz2020: przecież z Krs wynika, że jedynym członkiem zarządu jest Rozporek i tylko on podpisuje kontrakty zawodników. Nawet jeżeli jest wymagana zgoda akcjonariuszy, to rozporek z pasternakiem mają większość udziałów, więc mogą zarządzać przedsiębiorstwem bez biseksa i grubasa. Wcześniej jak fame mma było spółką z o.o. to tak układały się proporcje udziałów jak piszesz. Teraz przy emisji akcji mogło się to nieco zmienić, ale nie zmienia to faktu, że rozporek z
@quaz2020: bo pasternak i rozpara dzialaja w cieniu, ich nie obchodzi kto z kim ma konflikt i co kogo boli, bo zawodnicy nie są ich kolegami tylko pracownikami. Więc póki muran finansowo sie spina to wszystko jest git. I czy sie jakis mlekozyniak spłacze i zbojkotuje fame czy nie, to póki bilans będzie dodatni to nikt nie bedzie z federacji wywalany. Jakby hipotetycznie jaca #!$%@? coś przez co fame sprzeda np
@wojmad ALE ja nie napisałem że zdradził tajemnice że Boxdel i gola we dwóch #!$%@? mogą bo to oczywiste ale ze oni nie chcieli a Pasternak i Rozpara chcieli Muranów, nic więcej
@quaz2020: nie No jasne. Ale masz rację, że mogło tak być, bo biseks z grubasem mają niewiele do gadania, tylko mają służyć jako maskotki i uczestnicy tego cyrku. A siano liczą prawdziwi biznesmeni
@gsl7: Dokladnie. To samo pisalem ludziom w komentarzach na insta gdzie gola sie tlumaczyl, to mnie zwyzywali i powiedzieli, ze #!$%@? sie znam na biznesie (i gdzies pod jednym komentarzem na wykopie tez)