Wpis z mikrobloga

Właśnie wykazałem się najwyższym stopniem postawy obywatelskiej i złożyłem anonimowy donos na Janusza który zajmuje się stolarką i wieczorami od wczesnej jesieni do późnej wiosny wypala w piecu syf którym sam diabeł by nie pogardził,człowiek pokoju przed snem nie może przewietrzyć bo zapach jakbym siedział na ognisku,współczuję rodzinom z dziećmi z mojej ulicy,będę informował czy niebiescy pojawią się czy nie #bekazpodludzi #czujedobrzeczlowiek #januszebiznesu
  • 3
będę informował czy niebiescy pojawią się czy nie


@Amek123: Takie cos mialoby sens jeszcze rok temu, teraz to nie wiem. Slyszalem ze kierownik tego kraju, pan prezes, sam powiedzial ze trzeba palic co sie da aby tylko bylo cieplo (byle nie oponami i tym podobnymi rzeczami). Nie mieszkam juz w Polsce od dawna, ale z tego co wiem to on tam rzadzi i tej zimy/jesieni mimo ze nie wolno, to jak
@papapapuga a Panie #!$%@? szkoda gadać,raz że jechali prawie godzinę(dym zdążył się rozrzedzić) pomimo nadal średniej jakości powietrza i widocznego gołym okiem jego zanieczyszczenia to panowie milicjanci postali 2 minuty pod bramką i odjechali,internwecja odhaczona pora na cs'a i spisywanie małolatow pod sklepem..