Wpis z mikrobloga

@invictus-: Niezatrzymanie pojazdu przed sygnalizatorem S-2 przez kierującego pojazdem skręcającym (zawracającym) w kierunku wskazanym zieloną strzałką. 6 punktów karnych i 100zł.
  • Odpowiedz
@jezdzegruzem: nie zgłaszaj, ja na tej strzałce się nie zatrzymuję nawet jak jedzie za mną policja i jeszcze nigdy nie miałem z tego powodu nieprzyjemności, a zdarzyło mi się ze trzy razy tak zrobić (przy policji).
  • Odpowiedz
Ten przepis jest absurdalny


@LoneRider: Chyba dla debili za kierownicą. A jako pieszy chyba zacznę nosić kamienie w kieszeniach i rzucać w auta tych, co prawie jeżdżą mi po stopach, BO PRZECIEŻ MA ZIELONE
  • Odpowiedz
@dzek: przecież jest pełno zielonych świateł, które są "kolizyjne", tj. świeci pełne zielone, a skręcając musisz pieszym ustąpić, bo też mają zielone. Nic to nie zmienia. Bezpieczny jesteś jak masz zielone kierunkowe. I tylko wtedy. To nie jest trudne.

A strzałeczki, we Wrocławiu zdarza się, że cały czas główne światło masz czerwone, zapala się tylko strzałka. Bezsensowne jest wymaganie zatrzymania się przed.

Debil nie rozróżnia świateł. Zielone, to zielone. Trzeba nam
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@invictus-: Niezatrzymanie pojazdu przed sygnalizatorem S-2 przez kierującego pojazdem skręcającym (zawracającym) w kierunku wskazanym zieloną strzałką. 6 punktów karnych i 100zł.

@Rachey: teraz już bodaj 15 punktów i 1200 złotych
  • Odpowiedz