Wpis z mikrobloga

@odislaw:
Ooo stary - idealny wiek żeby cieszyć się mistrzostwami.

Można rzec - tak stracić to jak zyskać!

A Holandia i ich mecze .... magia.

No i były tylko dwa kanaly z czego "2" od popołudnia.
;-)
  • Odpowiedz
@w0jmar

@Widur:

A ha pamietam pochod w moskwie - najpierw byl pogrzeb czernienki a "chwile" pozniej ten drugi sekretarz - pamietam ze na tych portretach byli podobni.

Tego nie przebijesz.

A ja pamiętam jak w głosie Ameryki mówili , że ruskie potajemnie zwłoki z Afganistanu wywożą w zalutowanych trumnach. A potem w sylwestra zaczął #!$%@? śnieg... I odwołali szkołę
  • Odpowiedz
@huudyy: mi tez agrobiznes kojarzy się z ukochanym dziadkiem. On pił rano przesłodka kawkę i czytał poranna gazetę, a ja nie chciałam iść do przedszkola. Ehhhh…(,)
  • Odpowiedz
@moll: a pamiętacie po domowym przedszkolu zaraz leciał taki program dla rodziców o wychowaniu dzieci jakaś pani psycholog go prowadziła chyba. Jak on się nazywał? Ktoś wie?
  • Odpowiedz
@Widur:

A ha pamietam pochod w moskwie - najpierw byl pogrzeb czernienki a "chwile" pozniej ten drugi sekretarz - pamietam ze na tych portretach byli podobni.

Tego nie przebijesz.


@w0jmar: taaa???
jak Czernienko był(przejeżdżał?) w Dąbrowie Górniczej, to stałem z innymi młodymi komunistami z podbazy, i machałem mu chorągiewką!. xD
przebij to! ;)
  • Odpowiedz
@moll: a pamiętacie po domowym przedszkolu zaraz leciał taki program dla rodziców o wychowaniu dzieci jakaś pani psycholog go prowadziła chyba. Jak on się nazywał? Ktoś wie?


@Layla91: ja bym strzelał, że wtedy(90's), to raczej Pani Katechetka była. xD
  • Odpowiedz
@enforcer: też to oglądałem ( ͡° ͜ʖ ͡°) to akurat fajnie mi się kojarzy jako wspomnienie z dzieciństwa :)
W sumie to niewiele, źle mi się kojarzy z dzieciństwa ahhh ta sielanka
  • Odpowiedz