Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
Sąsiedzi to są jednak dziwne istoty. Typ przychodzi i mówi, że jemu się czujnik jakiś świeci na czerwono, zanieczyszczone powietrze i to na pewno z mojego kotła na drewno
Fajnie, ale jak w piecu się paliło przedwczoraj, to nic mu się nie świeciło, a zaświeciło się dziś, kiedy w piecu się nie paliło ani przez sekundę.
Ciekawe cyz typ zrozumie, że za stan powietrza w jego mieszkaniu może odpowiadać piec stojący kilometr dalej xd
#smog #ogrzewanie #bekazpodludzi #sasiedzi #patologiazewsi #truestory
  • 7
  • Odpowiedz
@Shatter: Ja nie wiem ludzie ponad pol roku maja czyste powietrze a przeszkadza im w zimie jak siedzą większość dnia w chałpie z wentylacja i filtrami
Pol roku czyste powietrze pol roku trochę gorsze bilans wychodzi na zero ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@MicroPepe: jak leci to leci, ale wtedy jego czujnik żadnych problemów nie wykazuje. Wykazał dziś, kiedy w piecu się nie paliło, więc ja wiem, że to nie moja wina xd
  • Odpowiedz
Wykazał dziś, kiedy w piecu się nie paliło, więc ja wiem, że to nie moja wina xd


@Shatter: ale pewnie nie raz mu już zakopciłeś podwórko i dlatego najpierw przyszedł do ciebie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@MicroPepe: on po prostu nie wie, jak te czujniki działają. 200 metrów ode mnie typ ogrzewa swoje szklarnie paląc tam w nocy jakieś śmieci, więc ja się domyślam, skąd wysokie odczyty czujników
  • Odpowiedz