Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zyla84: miałem moico i ostatnio zaczęły się pjjawiac awarie ale z tego co wiem dużo zależy od lokalizacji, bywa lepiej albo gorzej

Od 3 miesięcy mam korbank i póki co jest ok, z tego co pamietam to mają umowę na czas nieokreślony
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@pasta_alla_carbonara plac grunwaldzki, dopiero sie wprowadzilem do mieszkania i mi tu jakis kabel wisi (chyba z netii bo jak lapka podlaczylem to mi wywalilo jakas rejestracje urzadzenia z netii), a jak patrze po wifi to glownie netia i upc
  • Odpowiedz
@Zyla84: Wszystko byle nie Vectra, z ich podejściem do klienta. Ponad 2 tygodnie bez internetu zanim łaskawie przysłali technika, ktory mógł już klamkę pocałować, bo po tygodniu olewania poszedłem do UPC.
  • Odpowiedz
@Zyla84: u mnie sprawdzilo sie orange i teraz neta.

Btw. Jesli zdecydowalbys sie na Orange to zostala mi jeszcze umowa ze starego mieszkania, do kwietnia, wyjdzie przez ten okres jakos 50 zł miesiecznie. 1Gb/s.
  • Odpowiedz
Wszystko byle nie Vectra, z ich podejściem do klienta. Ponad 2 tygodnie bez internetu zanim łaskawie przysłali technika, ktory mógł już klamkę pocałować, bo po tygodniu olewania poszedłem do UPC.


@myownsummer: miałem to samo xD
  • Odpowiedz