Wpis z mikrobloga

@Kempes: Cześć jestem szurem, nie popieram podpaleń, nie obieram żadnego kierunku politycznego, jako normalnego człowieka, cieszy mnie że podpalacz dostaje kare.

@Dragimir: A gdzie szury nie miały racji? Sztucznie przedłużany lockdown, politycy imprezujący bez obaw przed wirusem, dzieci są głupsze od zdalnego nauczania, w dodatku pisałem wielokrotnie że pandemia zakończy się początkiem wojny, a następnie czekają nas black outy, przy czym obecnie czytamy w kółko na temat drożejącego prądu.

Jestem
@Orlenc:

Dodam, że jestem niezaszczepiony ni jedną dawką, tak jak moi bliscy, i nikt z nas nie miał nic więcej niż kilkudniowy kaszel, a wpisz sobie teraz covid na mikroblogu, i poszukaj ilu zaszczepionych ma covida, i poszukaj tam jakiś niezaszczepionych z covidem.


Jedz do najlblizszego miasta wojewodzkiego i idz do szpitala plucnego. Wejdz na odzial i powiedz ze covid to sciema, bo ty i twoja rodzina mieliscie tylko kaszel, a
@Dragimir: Ale ja nie uważam, że covid to ściema (no nie całkiem).

Widzisz bo z wami covidiotami jest tak, że skoro ja się nie zaszczepiłem to jestem czarmanderem i ruską onucą, a to troche bardziej skomplikowane.

Dla mnie osobiście, typowego wykopka, nie lekarza, który nie ma mikroskopów żeby sobie pooglądać wirusy, staram się kierować tym co brzmi logiczniej.

Nie mówie, że covid nie istnieje bo koronawirusy są z nami od tylu
Już nie mówiąc o samych przekrętach pifznera, próby ukrycia na najbliże 70 lat wyników apelując w sądzie w usa


@Orlenc: tyle wyzywania od covidiotow, tyle tekstu aby zaciemnic ze jestes szurem i na podstawie swoich osobistych doswiadczen stawiasz teze o groznosci covida.

Dam ci 1000zl specjalisto i wolnomyslicielu jak mi pokazesz gdzie i kiedy Pfizer chcial ukryc wyniki na 70 lat i gdzie i w ktorym sadzie Pfizer skladal apelacje o
@Orlenc: Pfizer, zapytalem kiedy i gdzie Pfizer chcial ukryc jakies badania i gdzie zlozyl apelacje. Wiesz, Pfizer prywatna firma farmaceutyczna, ktora robi smiercioneki i chce to ukryc. FDA to nie jest inna nazwa prywatnej firmy farmaceutycznej.
Czekam dalej. Pokaz ze nie jestes szurem, umiesz czytac i odrozniasz Phizer od FDA, a wiedzy nie czerpiesz od innych szurow z wykopu.
@Orlenc: zloto, i to jest wlasnie nie szur, swiatly czlowiek ktory wylaczyl TV i mysli samodzielnie.

A bylo tak:

1. Pfizer jak kazdy producent wyrobow medycznych na rynek w USA przekazal cala dokumentacje swojej szczepionki do FDA.
2. FDA dostal zapytanie od ludzi w ramach dostepu do informacji publicznej aby opublikowal te materialy.
3. FDA stwiedzil ze nie ma mocy przerobowej aby anonimizowac wszystkie dokumenty i moze to robic partiami, a
@Dragimir: Dalej nie widze bańki, ponieważ piszesz że Pifzner przekazał całą dokumentacje do FDA. Ludzie pytają FDA, żeby opublikować te materiały, a Pifzer nie ma do tego mocy i może robić to przez 50 lat?

Więc dlaczego potrzebują na to 50 lat skoro przekazali te same dokumenty o które proszą ludzie, do FDA w ciągu roku pandemi zanim szczepionki weszły na rynek?

I czy tu przypadkiem nie chodzi o to (
@Orlenc:

Dalej nie widze bańki, ponieważ piszesz że Pifzner przekazał całą dokumentacje do FDA. Ludzie pytają FDA, żeby opublikować te materiały, a Pifzer nie ma do tego mocy i może robić to przez 50 lat?

Więc dlaczego potrzebują na to 50 lat skoro przekazali te same dokumenty o które proszą ludzie, do FDA w ciągu roku pandemi zanim szczepionki weszły na rynek?


I czy tu przypadkiem nie chodzi o to (
@Dragimir: no dobra, ale myślisz że udowodniłeś covida, ale to nawet nie jest kropla w morzu.

No dobrze, więc niech będzie i przyznam ci racje, niech konkretnie ten wątek z FDA będzie na twoją strone.

Ale jak ta jedna rzecz którą źle zrozumiałem wpływa na reszte tego co napisałem? Nijak, znalezłeź jeden błąd ale to nie sprawia, że mnie przekonałeś, tylko że obaliłeś jeden argument.

Nie wybieram się na oddział płucnym,