Wpis z mikrobloga

Odcinek Playerowy.

Przemko i Jamnikara - stary, jeżeli to czytasz to obejrzyj raz jeszcze na spokojnie jak szarpnąłeś z kręgosłupa obie walizki i daj na tacę w kościele że jeszcze możesz chodzić. Aż mnie zabolało od samego patrzenia. Jamnikara no cóż... najpierw z komentarzy czytałem bekę na temat płacenia za nią ZUSu ale sądziłem że tak jak na wykopie - po prostu przesadzacie. Ale nie... ona to mówiła z pełną rozwagą. Końcówka odcinka to już kwintesencja jej pretensji. Jeb #!$%@? bo typ zapytał zupę, potem foch przez cały obiad że ona to nie lubi z talerza próbować dań, nie lubi podawania płaszcza, generalnie nie, nie i jeszcze raz nie. Wszystko jej nie pasuje. Ona za cholerę nie nadaje się do związków.

Ali Agca i Blondyna (sorki, nie pamiętam imienia ale to jak komplement - znaczy że niczym szczególnym nie zaskoczyła negatywnie) to w sumie spoko parka. Jego żarcik na 69 tak trochę jak w Familiadzie ale widać że ona chce tego i albo bylo ciupciane pierwszej nocy albo będzie w najblizszych ( ͡° ͜ʖ ͡°) No i gratki dla montażysty za dramatyczną muzykę podczas wycieczki w góry - widać że to ten sam miras który robił ujęcie odjeżdżającego Piotruli w poprzednim sezonie na tle zachodzącego słońca. W sumie taka parka bez większych historii i emocji. Kwestia jeszcze ułożenia życia po tym miesiącu, kto i do kogo się przeprowadzi bo ona ogarnęła swoją chatę czekając na męża, on też ogarnął i pewnie tu może być jedyny ewentualny konflikt.

No i Madka + mój ulubiony Coco Jumbo. Chryste Panie, jak zobaczyłem pierwsze ujęcie jej po weselu gdzie ma opuchnięty fejs, przepite gardło i ogólnie wygląda w skali 1 do 10 na takie solidne 0 to musiałem spauzować aby nacieszyć sie tym widokiem. Ona w 17:15 ma ewidentnie 2 podbródki xD Natomiast co by nie mówić ona widać że chce tej bliskości, ma dość diety pudełkowej i aby ktoś ją zaakceptował taką jaka jest. Bardzo chciałaby aby Coco Jumbo się nią zainteresował i docenił że po 1 dobie się nie pokłócili xD ale cóż... ziom jeździł na trasie koncertowej po wielu wioskach w kraju. On już obracał lepsze towary więc żenada wyborem ekspertów wypisana na twarzy. Nawet gdyby był hiper zdesperowany to pamietajmy że do tego zestawu dochodzi jeszcze bąbelek który pozna nowego wujka po tygodniowym wyjeździe także myślę że tutaj decyzja o ewakuacji ze ślubu nastąpi najszybciej z naszych 3 par.

#slubodpierwszegowejrzenia
  • 6