Wpis z mikrobloga

Czemu nie dziwi mnie kretyńska reakcja wykopków na równie kretyński wpis Sikorskiego? XD

Oczywiście dominującą postawą jest: "Hehe i co nam ruscy zrobio? Atomem szczelo za to? Hehe".

No ale czemu Rosja miałaby być zła o ten wpis? Putin gdyby mógł to by za ten wpis jeszcze Sikorskiego po główce pogłaskał i powiedział: "Charaszo, napisz jaką jeszcze infrastrukturę w Europie zniszczyli Amerykanie, niech Marie Le Pen i AFD mają paliwo do propagandy przeciw NATO i sankcjom na nas".

Po bredniach Giertycha, że Polska chce dokonać rozbioru Ukrainy, czy bredniach Korwina, że w Buczy to nie ruscy mordowali ludzi, tylko Ukraińcy, też Rosja nic nie zrobiła, a jedyne co tam strzelało, to korki od szampana w biurach propagandystów.

Ruscy już grzeją temat i wrzucają wszędzie tego Tweeta, żeby podważać w Europie zaufanie do USA, a dzbany na wykopie myślą, że Rosja jest zła za ten wpis XD

Więc nie, ruscy nie "szczelo atomem", tylko po prostu Radziu będzie cytowany teraz przez każdego prorosyjskiego oszołoma w Europie, który twierdzi, że cała ta wojna na Ukrainie to spisek USA żeby na niej zarobić i dlatego trzeba znieść sankcje na Rosję, bo przez to jest w Europie kryzys.

#rosja #ukraina #wojna #usa #niemcy
s.....i - Czemu nie dziwi mnie kretyńska reakcja wykopków na równie kretyński wpis Si...

źródło: comment_16643382578YUW70zfWGGk0cCNmFgwoN.jpg

Pobierz
  • 85
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@P35YM1574: Ja twojego fikoła przemęczyłem, ale trochę żałuje, że straciłem czas na propagandowy damage control.

Wystarczy zobaczyć, jaką furorę zrobił tweet Sikorskiego wśród tuz ruskiej propagandy i wychylić się nieco ponad polsko-polską wojenkę, żeby dostrzec kretynizm jaki popełnił ten dzban.
  • Odpowiedz
sorry, ale póki co jedynie ty robisz z siebie kretyna robiąc z tego tweeta aferę i nadając jej rangę większą niż w rzeczywistości.

Do końca dnia oprócz konfederuskich piwniczaków z wykopu nikt o tym nie będzie pamiętał.


@kanapeczka_z_kanapa: Gdyby to ktoś z konfederacji napisał, że USA stoją za uszkodzeniem gazociągów to byś się zesrał do kostek, hipokryto.
  • Odpowiedz
@Wolfman91: Ja w moim fikołku nikogo nie obrażam i nie tworzę tak absurdalnych i idiotycznych porównań. A argumentacji o tym, że niby ruska propaganda to jakoś wykorzysta nie kupuję, bo spytam ponownie - wykorzysta do czego?
  • Odpowiedz
@skitarii: @P35YM1574: ruscy i szkopy znowu pchali się w krainę marzeń o potędze i dominacji (co najmniej) w Europie. Wujek Sam jednak zajechał na imprezę i przypomniał, że chyba ich #!$%@?ło, a przy tym nawet nie uronił kropli potu dając jasny sygnał, że to nie ta sama liga.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@skitarii: Zdradek, idol wypoku. Fajny taki i po angielsku umi. Co z tego, że taki post wrzucił? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Czekam tylko na sytuacje, w której inny polityk (z którym ta grupa wykopkow nie symaptyzuje) popełni podobny wpis. Ciekawe jaka wtedy byłaby reakcja?
  • Odpowiedz
Opisywanie USA jako państwa terrorystycznego zyskuje teraz kolejne "potwierdzenie". Idealne do wykorzystania na użytek wewnętrzny.


@Wolfman91: Oglądasz ruską propagandę? Domyślam się, że tak. Wobec tego wiesz, że "szkoda" wywołana przez Sikorskiego ma zerowy wpływ na jej antypolskość, antyamerykańskość i straszenie wszystkich wkoło atomem. Nie wiem czy zdążyłeś się już zorientować, ale ruska propaganda od dawna mówi, że Rosja jest na wojnie z NATO. Nie widzę co ten wpis na Twitterze
  • Odpowiedz
Wobec tego wiesz, że "szkoda" wywołana przez Sikorskiego ma zerowy wpływ na jej antypolskość, antyamerykańskość i straszenie wszystkich wkoło atomem


@P35YM1574: rozumiem, że #!$%@? Korwina też rozważałeś w ten sposób? ;)

Nie wiem czy zdążyłeś się już zorientować, ale ruska propaganda od dawna mówi, że Rosja jest na wojnie z NATO. Nie widzę co ten wpis na Twitterze
  • Odpowiedz
Super sprawa na użytek wewnętrzny, może uda się zmobilizować większą liczbę "przeszkolonych rezerwistów".


@Wolfman91: Mam nadzieję, że efekt będzie odwrotny, z uwagi na strach przed walką z USA.

Konsultowany to on mógł być co najwyżej z butelką szkockiej whisky. Ten typ przecież niejednokrotnie dawał już do zrozumienia, że jego ego cierpi, gdy nie mówi się o nim głośno, a alkotwitty to już prawie norma u
  • Odpowiedz