Wpis z mikrobloga

zawsze wolno pisałem na klawiaturze i musiałem się patrzeć na klawę żeby wiedzieć jakie literki naciskam żeby się nie pogubić, a w końcu teraz dzisiejszej nocy, po tylu latach korzystania z komputera zauważyłem że w końcu potrafię pisać bez patrzenia na klawiaturę. essa
  • 6
@Mystoo: na razie Ci się tak wydaje, zasłoń klawiaturę pudełkiem, tak że ręce są na klawiaturze i to przykryte. Przestaniesz pisać bez patrzenia. Takie ćwiczenia kiedyś były w policealnych studiach dla sekretarek przy uczeniu maszynopisania.
@Mystoo: ja jedną klawiaturę po latach miałem taką do nauki pisania ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wszystkie litery starte, zostało widoczne trochę h, g i f. Reszta liter całkowicie starta, czarne zupełnie klawisze.
@Mystoo: tamta klawiatura teraz ma coś z 17 lat. Nawet jeszcze działa trochę, mimo, że wygląda jakby czołg po niej przejechał. A pisanie tekstów, programów powoduje, że się używa mocno. A potrafiłem natrzaskać i 48 stron maszynopisu dziennie, więc trochę tego było. Teraz potrzebuję jakieś 2 tygodnie, żeby dobrze przyzwyczaić się do klawiatury, na początku są problemy. I jeszcze lubię tradycyjne, wysokie. Teraz kupiłem sobie lenovo, projekt IBM jeszcze, w dodatku
Pobierz Rasteris - @Mystoo: tamta klawiatura teraz ma coś z 17 lat. Nawet jeszcze działa troc...
źródło: comment_1664332850fQ1YqmIuBfikTwDpy2nshz.jpg