Wpis z mikrobloga

To było tak głupie i niedojrzałe ze strony byłego Ministra Spraw Zagranicznych, że aż nie chce mi się w to wierzyć. Dlatego uważam, że zrobił to celowo i z premedytacją, by znów wbić klina pomiędzy USA i Niemcy.
Śledzący politykę przypomną sobie jego deklaracje i hołd pruski, gdzie wykazał wyższość niemieckiej rasy i wyraził nadzieję, że Niemcy przejmą przywództwo w UE jako najsilniejszy kraj regionu. Musimy wiedzieć, że Niemcy to także sojusznik w NATO i amerykanie pozwalając im mieć swoją armię, wpletli jej dowództwo w struktury NATO (nie mogą mieś sztabu generalnego, itp) co miało zapobiec sytuacji, gdyby narodził się nowy Hitler. Jest to jasne "oczko" w kierunku Berlina ze strony Radka, aby wiedzieli, że stary druh Sikorski dalej jest do dyspozycji, zwłaszcza gdy ostatnią działalnością Radzia jest optowanie za wspólną armią europejską... nikomu ona nie jest potrzebna, prócz oczywiście niemiaszkom, by wypleść się spod kurateli USA.

Jak to było co opisywał Piskorski? Te reklamówki marek niemieckich, które szło na futrowanie Tuska i ichniejszej KLD? Przecież nie gryzie się ręki, która karmi i serce PO zawsze będzie czyste jak rasa nordycka.

Płatne trole wychwalają go pod niebiosa, jaki to odważny typ i, że ruskim przygadał... guzik przygadał. Dał ruskiej propagandzie tylko godzinkę ramówki, ale co klina powbijał i się ukorzył przed rasą panów - to jego.
Tak uważam, choć mogę się mylić.

#wojna #rosja #ukraina #niemcy #nordstream2 #sikorski
p.....r - To było tak głupie i niedojrzałe ze strony byłego Ministra Spraw Zagraniczn...

źródło: comment_1664316598RjV3QPhwtYnTpDJ4iV1SWF.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
Sikorski jakiegos pivota zrobił ale chyba #!$%@? nie doceniacie mocy 5 piw


@wwkbt: Mówisz? Ja to próbuję "widzieć" oczami polityki i po co, były bo były, wysoki polityk takie rzeczy wypisuje. Jaki ma cel. Facet głupi chyba nie jest i niegrzeczne by było sądzić, że to TYLKO z głupoty, lub z nadmiaru piwka.
  • Odpowiedz
Dlatego uważam, że zrobił to celowo i z premedytacją, by znów wbić klina pomiędzy USA i Niemcy.

@podatnik_fundator: Przeceniasz go. Trochę alku wieczorem i całodzienna frustracja sukcesem rządu że było otwarcie Baltic Pipe znalazła ujście w tym wpisie. Zepsuł tym nastrój rządzącym na pewno, odwrócił uwagę od sukcesu i dał Rosjanom argument propagandowy do ręki, żeby wzniecać do nas nienawiść.
((oo))
  • Odpowiedz
Przeceniasz go


@Squatlifter: Być może. Po prostu ostatnio Radzio uaktywnił się w tym odejściu UE od NATO i stworzenia europejskiej armii (czyli Niemieckiej). Oczywiście mogę się mylić, co napisałem... ot taka sobie analiza wpisu.
  • Odpowiedz