Wpis z mikrobloga

@Krunhy:

śmierć to jedyna sprawiedliwość na świecie

Też zwróciłem uwagę na ten monolog Momongi, przykuł moją uwagę tym bardziej że jest to coś do czego poniekąd doszedłem samemu już jakiś czas temu - nie da się wyrównać szans ludzi, jak bardzo lewica by w to nie wierzyła, to będzie mrzonka. Jedynym sposobem na równość byłoby zwolnienie wszystkich z obowiązku życia, co za tym idzie - całkowita ekstynkcja gatunku ludzkiego. Implikacje tego
  • Odpowiedz
Generalnie ostatnie 4-5 odcinków to jest to co dobre w Overlordzie. Początek sezonu to jak oglądanie fillera. A już szczególnie cały motyw z krasnoludami smokami, który nie wnosi nic, można by to wyciąć i nie zmieniłoby się nic w dalszej części i widz by nawet nie odczuł, że czegoś brakuje.
  • Odpowiedz
@Krunhy: @Krunhy: Imo Climb to najszczęśliwsza postać w Overlodzie. Żadnej ścieżki NTR, żadnego złego zakończenia dla niego/księżniczki. Facet i tak ma gdzieś całe to królestwo, bo koniec końców chodzi mu tylko o szczęście księżniczki, a że księżniczka jako demonica jest przeszczęśliwa, więc i jej piesek też taki będzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz