Wpis z mikrobloga

@TheOneWhoKnocks: Tak, dokładnie, zamawiam na 30 kont z różnymi deklaracjami CEEB i potem sprzedaję po 4000 zł/t. Puknij się w głowę. To węgiel kupiony dla 72 letniego sąsiada, które nie umie into internety i inaczej miałby gigantyczny problem. Wcześniej kupowałem dla siebie (5t) i po 3t dla cioci i 4 znajomych. Wszystko za free, złamanej złotówki za to nie wziąłem.
@Panorqmico: Zawsze goły i wesoły chrome i tyle. Nigdy mi nie dodało do koszyka po więcej niż kilku próbach odświeżenia. Zazwyczaj odświeżam stronę po kliknięciu dodania do koszyka jakieś 10 razy i jak nie zmieni adres na /koszyk, to wracam na główną i próbuję ponownie. Kij wie czy ma to jakieś znaczenie, ale ja tak robię i jakoś to idzie :E.
@FrasierCrane: Tak, tak, oczywiście. Nic kompletnie nie wiesz o innych osobach, ale będziesz się wypowiadał, typowy wykopek. Ten sąsiad razem z żoną prowadził od początku lat 90' zakład produkujący doniczki i jego poglądy są zdecydowanie antypisowskie, bo przez podwyżki cen energii musiał zrezygnować z wypalania ceramiki (ostatnio robił to już bardziej hobbystycznie dla zajęcia, ale i tak go to boli, bo to spora część jego życia), bo ma piec elektryczny 25kW
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zawisztheblack: ja po prostu się zraziłem do starych ludzi, którzy przez bierność młodych wybierają nam gamoni, którzy powodują kryzys taki jaki mamy teraz i znam ten typ ludzi - jak nie odczują na własnej skórze tego co wybrali, to zdania nie zmienia
Bo ale moja ocena była jak widać być może pochopna.
@FrasierCrane: Też niestety jestem uprzedzony do starszego pokolenia, które często prezentuje bardzo roszczeniowe postawy i miało swój wymierny wkład w to, w jakiej obecnie znaleźliśmy się sytuacji, ale nie można wkładać wszystkich do jednego wora. Mam takiego sąsiada, który prezentuje bardzo roszczeniową postawę, a do z segregowanych śmieci wystawia tylko szkło, bo reszta znika w "magiczny" sposób. Jemu nie mam zamiaru pomagać, niech marznie. Zamiast tego jakiś czas temu poleciał donos,