Wpis z mikrobloga

@Itslilianka: teść to w sumie taka podstawa cyklu, niektórzy sterydziarze nawet nie uważają go za prawdziwą bombe XD różne są środki i różne mają działania, jedne pomagają w budowie mięcha, inne w regeneracji, inne w sile. Takie popularniejsze to pewnie będzie masteron, nandrolon, boldenon, trenbolon, hormon wzrostu.
  • Odpowiedz
@Itslilianka: Nie tylko testosteron. Jakie to już zależy od potrzeb, preferencji i grubości portfela. Najczęściej ludzie zapodają testosteron, metanabol, hormon wzrostu, trenbolon, masteron, boldenon
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Itslilianka: sterydy to testosteron i jego pochodne, niektóre są w formie tabsów, zaś większość tylko w formie oleju do zastrzyków, cenowo kosztują 50-160zł w zależności od rodzaju środka i dojścia

Ciekawi mnie czemu pytasz skoro kojarzyłem cię głównie z lola
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Itslilianka: sterydy to testosteron i jego pochodne, niektóre są w formie tabsów, zaś większość tylko w formie oleju do zastrzyków, cenowo kosztują 50-160zł w zależności od rodzaju środka i dojścia


Ciekawi mnie czemu pytasz skoro kojarzyłem cię głównie z lola

@Towarzysz_Pawulon: z ciekawości xd oglądałam skrót konfy famemma i tam wiejski koks oskarżał tego oskarka o branie i zapraszał na badania. I ciekawiło mnie co takie badanie pokaże
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Itslilianka: nie pokaże nic, bo cały świat sportu bierze i bardzo rzadko ktoś wpada, każdy model reklamujący gacie wbija, tak samo na tych galach typu fame też większość bierze

Nawet ci co coś tam mówią że biorą lecą w #!$%@? jak Denis nabity jak czołg i gadający że on to na mniejszych dawkach niż totalnie początkująca osoba
  • Odpowiedz