Wpis z mikrobloga

@Zoyav: Zły pomysł, nawet jeśli będziesz rzadziej robić kupę to twój organizm nie wyciągnie z tego więcej składników odżywczych. Jak chcesz przytyć to musisz więcej jeść. Najprostszy sposób to jeść smaczne, kaloryczne jedzenie słodycze, potrawy zawierające dużo tłuszczu (z majonezem) itp.
  • Odpowiedz
@Zoyav: jak chcesz być gruba, to jedz sobie śniadanko i obiad w macu. Fast foody + hektolitry słodzonych napoi i slodyczy.Majonez. Jedz dużo węglowodanów ryż, makaron najlepiej rozgotowane na papkę. Obczaj sobie diety zawodników sumo one są najlepiej zbilansowane pod nabieranie ciałka.
Ale ludzie chcą być szczupli, nie grubi więc zupełnie nie rozumiem Twojej motywacji, ale ok, to nie moja sprawa.
  • Odpowiedz
@Zoyav:
https://www.tabele-kalorii.pl/
wyszukaj potrawy, które mają powyżej 250kcal/100g, wśród nich znajdź takie, które lubisz i jedz ich tyle ile masz ochotę.

Stosuj rady, które daje się tym, którzy chcą schudnąć na odwrót (tylko z rozsądkiem):
Np. jedz jak najwięcej warzyw, żeby zapchać żołądek jedzeniem, które prawie nie ma kalorii – jedz mniej warzyw, żeby było łatwiej zjeść ci więcej majonezu.
  • Odpowiedz
@Zoyav: Ale ty chcesz zdrowo przytyć, tzn podbić sobie masę mięśniową, czy się zwyczajnie "ulać"? Do tego pierwszego trzeba dołożyć ćwiczenia bo mięśnie się same z siebie nie zrobią. Jeśli to drugie to pij dużo słodzonych napojów, jakieś soki itd. Nie potrzeba na nie apetytu, wchodzą "jak woda" a ładnie podbijają licznik kcal.
  • Odpowiedz
@Zoyav: nie oglądam tv nie wiem co to apetizer. Ale są zioła i kłącza zwiększające apetyt. Wyciśnij spk imbirowy i zmieszaj z piwem bezalko np i wypij 30 minut przed jedzeniem. Pozatym jak koledzy wspomnieli aktywność fizyczna.

  • Odpowiedz
Wyciśnij spk imbirowy


@024_: niestety ale imbir powoduje u mnie odruch wymiotny, nie jestem w stanie zjeść tego smaku (,)

zmieszaj z piwem


@024_: tego też nie jestem w stanie przełknąć niestety

jedzenie hurtowo majonezu jednak bardziej mi się spodobało
  • Odpowiedz
jedz mniej warzyw


@r4do5: może to tego wina, że za dużo ich jem, np. kalafiory na obiad i kolację, chyba będę się musiała rozstać z moim kochanym warzywkiem
  • Odpowiedz
@Zoyav:
-Nie rezygnuj z warzyw, bo to nie zdrowe, jak jesz dużo to jedz połowę, tylko jeśli pomoże ci to wepchnąć więcej kalorycznego jedzenia (warzywa prawie w ogóle nie mają kalorii a zapełniają żołądek). Jeśli lubisz awokado to jedz je śmiało, jest dość kaloryczne.

-Sałatki polewaj kalorycznymi sosami: majonezem, oliwą, sosami na bazie oliwy i żółtek jaj. Dodawaj sera żółtego, najlepiej do wszystkiego. Chyba lubisz ser, bo każdy lubi ser?

-Jedz
  • Odpowiedz
@Zoyav: dodam, że orzechy najlepiej w postaci kremów (masło orzechowe ma 5500kcal w kg), w postaci niemielonej wg niektórych badań potrafią pomagać schudnąć, ponieważ nie jest człowiek w stanie dobrze ich zmielić w celu pełnego przyswojenia. zapal trawkę, na to kanapeczka z masłem orzechowym i dżemem i jesteś w domu w 3 tygodnie. rozstępy się ogarnie później :-P
  • Odpowiedz