Wpis z mikrobloga

@tbhilt: W normalnej rzeczywistości inflacja się rozkręciła w 2021, a ceny paliw i prądu nie mają odbicia w obecnych cenach rynkowych tych surowców. Po prostu jesteśmy rąbani na kasę przez swoich.
  • Odpowiedz
@FizzyDrink: Jak się nie umie przeprowadzać negocjacji i od smoleńska atakuje się dany rząd bo nasz sobie ubzdurał zamach w smoleńsku to ja się nie dziwię, że nas traktują tak jak nas traktują.
  • Odpowiedz
@FizzyDrink: No to pytam - co za problem wysłać negocjatorów i się dogadać?
Może próbowali nas szantażować ze względu na budowę Baltic Pipe, aby ją po części zablokować? Nie wiem bo poruszyłeś temat o którym nie mam wiedzy ale tak czy siak Baltic Pipe zwiększa nasze możliwości negocjacyjne nie tylko z Rosją ale z innymi dostawcami gazu na świecie. Większa liczba dostawców gazu dla naszego kraju jest bardzo dobra.
  • Odpowiedz
@tbhilt: Niewielka cena za brak ruskiego miru. Tylko że brak dostaw z r0000sji to tylko czubek góry lodowej. Spólki energetyczne notują gigantyczne wzrosty marż więc płacimy więcej tylko i wyłącznie dzięki wspaniałomyślnym działaniom naszego rządu ktory szuka hajsu na kpo i przedwyborcze obietnice.
  • Odpowiedz