Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
tl;dr moja różowa ma kontakt z byłym z technikum (typ jest obecnie w zwiazku), z którym przeżyła pierwszy raz, a ja czuję się z tym niekomfortowo

Jestem w dość świeżym związku. Wszystko jest super, różowa bardzo się o mnie stara - po prostu czuć, że jej na mnie zależy. Niestety, jest jedna rzecz, która nie daje mi spokoju - jej byly. Tutaj dodam, że typ jest w jej paczce znajomych z dawnych lat, więc nie mogę wymagać od niej zerwania z nim kontaktu, bo przecież oznaczałoby to unikanie spotkań ze znajomymi.

Ex jakiś czas temu zaprosił nas na swoje urodziny. Poszedlem, nie bylo zle, ani różowa nic nie odwalała, ale czułem się jakoś niekomfortowo z tym, ze byli kiedys razem. Myślałem, że będę miał na jakiś czas spokoj, ale znowu mamy od niego zaproszenie na jakas domowke. Strasznie nie chce mi się tam iść. Zaczynam się zastanawiać, czy nie zachowuję się toksycznie z tym moim uprzedzeniem, ale nie chce mieć az tak częstego kontaktu z jej ex. Może wy spojrzycie na cala sytuację bardziej obiektywnie, bo już nie wiem, czy moje/jej zachowanie jest w porzadku.

#zwiazki #ex #rozowepaski #zazdrosc

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6332abc1b3914a7ecae7b991
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
  • 65
czy moje/jej zachowanie jest w porzadku.


@AnonimoweMirkoWyznania: to nie jest kwestia 'w porządku' bo związki to nie jest konkurs na bycie sprawiedliwym tylko dwójka ludzi, która lubi ze sobą być. To jest kwestia Twoich granic, zasad, wartości, gustów, upodobań. Tak samo jak kobieta może nie chcieć faceta poniżej 180cm tak samo ty możesz nie chcieć np. rudej. Albo takiej co się koleguje z pierwszym seksualnym partnerem.

Mi by to przeszkadzało, więc
@AnonimoweMirkoWyznania: uwielbiam takie wątki, gdzie od razu zlatuje się zgraja różowych i simpów i wyzywa opa od toksyków czy innych mizoginów (toksyk/mizogin/incel/przegryw = mężczyna nierobiący tego co chcą kobiety)

pogadaj z jakimś psychologiem może lepiej, zamiast na mirko? Bo tutaj to raczej cię tylko będą utwierdzać w twoich paranojach, zamiast szukać źródła problemu, jaki jest w tobie.


@aegispolis: świetny pomysł. Od razu najlepiej wysłać każdego do psychologa czy na terapie,
@ToksycznySocjopata: Ahh, twój nick, jaki dopasowany za to!

świetny pomysł. Od razu najlepiej wysłać każdego do psychologa czy na terapie, bo śmiał się nad czymś zastanowić.


Ziom, psycholog to nie jest rozstrzelanie. Op ma problem, z którym sobie nie radzi, a taki psycholog, czy terapeuta może mu w tym pomóc. To nie jest kara xD

Ty najlepiej wiesz, że chłop ma problem i paranoje XD Zdiagnozuj go dokładnie od razu panie