Wpis z mikrobloga

@marcooo80: Ludzie robią doktoraty z fizyki cząstek, są świetnymi biznesmenami albo decyzyjnymi managerami w zajebistych korporacjach, są też tacy którzy kierują państwami w sposób zrównoważony, reformują co się da wedle jakichś sprawdzonych standardów i ich gospodarki się rozwijają, ba! nawet posiadają konto w banku (#pdk) i jakoś spinają obecnie te swoje domowe budżety w obecnej chwili...

a tutaj wychodzi rozczochrany Kaczyński, nawet w garniaku wygląda jak fleja, pod jego "szefowaniem"
Ten rozczochrany Kaczyński z pewnością osiągnął w życiu więcej niż ty mógłbyś osiągnąć w swoich najskrytszych marzeniach. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@filip_fajnowski: Sprawdzimy się? Pomijam fakt że pominąłeś sedno sprawy o jego "osiągnięciach" w kierowaniu partią/państwem - 2 lata rządów mniejszościowych i aktualne wskaźniki gospodarcze to bardzo miarodajne fakty.

Moje marzenia odnośnie kariery właśnie się spełniają, a podpowiem że pierwsze pozycje na mojej liście w poprzednim komentarzu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@marcooo80: przerażające jest to, że nie wiem czy to jakieś przerobione nagranie, czy rzeczywiście można coś takiego palnąć i to jego prawdziwa opinia, więc muszę szukać kolejnego źrodla dla potwierdzenia xD