Wpis z mikrobloga

Mireczki z #krakow macie może do polecenia jakiegoś mechanika na północy Krakowa, im bliżej Prądnika Czerwonego tym lepiej? Raczej chodzi o pierdoły w stylu przegląd, wymiana oleju, zawieszenie itp, chociaż jakby znał się na Renault, to miałby dodatkowy plusik ode mnie :) Odkąd mam auto zostawiałem je u Gładyska, ale warto by było sprawdzić czasem auto u kogoś innego ;)
#samochody #motoryzacja #mechanikasamochodowa
  • 10
@Cookiee: Ja bardzo dobrą opinię mam o Ukraińcach z S-Motors na Dobrego Pasterza. Są w obcym kraju, wiec się bardziej starają niż Polacy. Są ultra mili, życzliwi i te pierdoły co mi robili - zrobili OK. Minusem jest brak normalnego parkingu i trzeba stawać na chodniku. Też dobrą opinię mam o A-Z Serwis na 29.XI.
@Cookiee: do takich zwykłych serwisów to a-z serwis, zawsze jest szybko i bezproblemowo
jak masz Renaut to nie skuś się przypadkiem na "Gadzina Tomasz. Serwis samochodów francuskich", jakość pasuje do oceny jaką ma w googlach
@Cookiee: o S-motors też od kolegi słyszałem dobre opinie, zadowolony był z nich. Ja osobiście dwukrotnie zostawiałem auto u Kajetana Przybył na 29 listopada i wszystko było zrobione tak jak miało być, cenowo wydaje mi się bardzo fajnie jak na Kraków, furka oddana terminowo .
Ja to wiem, że jest sprzęt. Ale też trzeba go umieć użyć a spotykałem się z tym że nie do końca to fachowcom wychodziło xd