Wpis z mikrobloga

@dawidczeta: najśmieszniejsze jest to, że ludzie w Polsce cały czas nie wierzą, że może dojść u nas do wariantu Tureckiego. Dlaczego? Bo jesteśmy w NATO? Turcja też jest. Bo jesteśmy w Unii xD? Bo handlujemy z Niemcami xDD? Niech się nie zdziwią jak będzie im się bardziej opłacało Władysławem Jagiełło podcierać dupsko niż kupować papier.
  • Odpowiedz
@rysiekryszard: @GryzeKisiel: ja już w 2015 wiedziałem jak pisiory wygrały wybory, że nie będize już lepiej. A po roku ich władzy jak już troche zniszczyli w kraju to dla mnie było kwestią czasu jak nastaną takie jak teraz czasy i się okaże, że mamy chaos bo rządzący przez 7 lat rozdawali między sobą ogromne ilości finduszu, który teraz polska potrzebuje. Wracam za ok. Miesiąc/1,5 miesiąca do Polski i
  • Odpowiedz
@imdb: zacznij się interesować tym co się u nas dzieje, bo polityka mocno odbija się na wartości waluty, ale co ja tam wiem. To ty najwidoczniej jesteś ekspertem w tej dziedzinie ¯\_(ツ)_/¯.
  • Odpowiedz
@rysiekryszard: @GryzeKisiel: ja już w 2015 wiedziałem jak pisiory wygrały wybory, że nie będize już lepiej.


@dawidczeta: i ile zarobiłeś mając takie przekonanie? Grałeś na spadki złotówki i Wigu, czy tylko udajesz mądrego? Gdyby nie covid i wojna to nic wielkiego bym się nie działo
  • Odpowiedz