Wpis z mikrobloga

W sumie naśnieżanie galerii handlowych działkami ze stoków to byłby jakiś pomysł xDDD

Ja mam cichą taką nadzieję, że Tomek zrobi kiedyś komingałt i powie, że był Grażyną Żarko 2.0 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Osoba ze zdrowymi funkcjami poznawczymi nie może być tak odklejona. Kiedy wydaje się, że dosięgnął już czymś granicy merytorycznego absurdu, wtedy otwiera usta ponownie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#kopyra #piwo
kurczakos1 - W sumie naśnieżanie galerii handlowych działkami ze stoków to byłby jaki...
  • 12
@FFFFUUUU: No właśnie, wynika to chociażby z prawa pracy a powodów, dla których w sklepach jest temperatura pokojowa i dziecko wymieniłoby ze 4 xD

Ja, jak było mi zimą za gorąco na zakupach, kurtkę zostawiałem w aucie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@CzarnyOwiec Stano mimo tego wszystkiego, często przyznaje, że również jest hipokrytą (dla przykladu Czesiu gate). Kontent bywa kontrowersyjny myślowo, ale często się broni, bo wkłada kij w mrowisko.

Jeśli chodzi o aspekt finansowy, to Krzychu zamienia każdy deal na złoto. Gdzieś tam mówił, że od czasu założenia KS przytulił już koło 10mln PLN a Kopyra zgrywając kołcza, żebrze o wsparcie od 30 osób XDDD Przecież to jest śmiech na sali ( ͡
@kurczakos1: Oglądam czasem te lajwy jako taką "gadaninę w tle" przy pracy i śmiało mogę stwierdzić, że Kopyr i hipokryzja idą ramię w ramię. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Najczęściej wygląda to tak:

- Kopyr wyskakuje z kontrowersyjnym twierdzeniem, które uzasadnia jakimiś swoimi przemyśleniami
- Widz całkiem słusznie pisze, że "ej, kurde, Tomek, ale tobie to łatwo mówić, bo ciebie ten temat nie dotyczy, a to nie takie
@SP_Alfa_Kilo Takich rzeczy jest mnóstwo, a za ile "projektów" się już zabierał to ciężko zliczyć ( ͡º ͜ʖ͡º)
Oczywiście w każdej nowej tematyce jest od razu ekspertem. Bieganie, spanie, kotły CO, polityka etc XDD
Typo, który pobiegał parę miesięcy, uczył maratończyków jak się stawia stopę i doradzał w sprzęcie XDD Ludzi którzy wyjaśniają go merytorycznie na lepę w komciach, najczęściej banuje / ghostuje.

Kopyr to synalek #!$%@?ącego
@kurczakos1: Wszystko prawda. ( ͡° ͜ʖ ͡°) No właśnie cały problem z Kopyrem polega na tym, że dopóki gada o piwie i porusza tematy "okołopiwne", to nie ma się do czego przyczepić. Ot, ekspert, spec, kuma temat na naprawdę wysokim poziomie, można posłuchać. Ja sam dzięki niemu ogarnąłem, że są ciekawsze opcje niż Perła Export, a piwo może być napojem, który naprawdę smakuje. Tyle, że kiedy chłop
@odidada no wiem właśnie, sam kiedyś z ulańca 120kg w ciągu dosłownie 7 miesięcy wykręcałem czasy 20m30s na 5km. Praktycznie od stanu "spacer męczy", także tym bardziej mam z tego klauna bekę ( ͡º ͜ʖ͡º)