Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pytanie kieruję do osób które mieszkają w trójmieście. Przeprowadzam się na północ Polski i zastanawiam się nad wyborem miasta. Które miasto do życia według Was jest lepsze Gdańsk/Sobot/Gdynia? Pracy nie będę szukał ponieważ nie zwalniam się z obecnej z racji tego, że pracuję całkowicie zdalnie.
#trojmiasto #gdansk #gdynia

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6331a613b3914a7ecae79a18
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 21
pracuję całkowicie zdalnie


@AnonimoweMirkoWyznania: Mierząc swoją miarą (twojej nie znam...) stwierdzam, że skoro nie musisz dojeżdżać do pracy to najlepiej będzie się żyło we w miarę odludnym miejscu, gdzieś na granicy z lasem TPK, ale jednocześnie w zasięgu komunikacji miejskiej lub SKM/PKM. Które miasto nie ma żadnego znaczenia jeśli nie masz tam jeszcze rodziny, znajomych, lub sentymentów.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: powiedz więcej na czym Ci zależy to wtedy można coś podpowiedzieć.. Imprezy? Dostęp do dobrego gastro? Spacery w lesie? Spacery nad morzem? Trasy rowerowe? Wypady na Kaszuby? Smród z wysypiska?
Trójmiasto jest tak różnorodne że nie ma uniwersalnej odpowiedzi..
@AnonimoweMirkoWyznania: gastro gdynia
życie ogólne gda (wrzeszcz/zaspa/przymorze/oliwa i może morena) Ale w Gdyni też jest spoko, spokojniej i przyjemniej ale to nie mój vibe
imprezy poza sezonem to Gdańsk ale nadal jest lipa patrząc na wrocław/kraków,a o wwa nie wspominam
lepsze lumpeksy są w Gdynii jeśli cie to interesuje
@AnonimoweMirkoWyznania: jeżeli interesuje cię jakiekolwiek życie nocne to nie Gdynia. W Gdyni po 22 ani nic nie zjesz ani nie potańczysz. Jak szukasz ciszy i spokoju i nudy to Gdynia, jak blisko do plaży to Sopot lub dzielnice nadmorskie w Gdańsku. Jak nocne życie to obecnie Gdańsk przebija Sopot.
Ja mieszkam w Gdyni ale mimo wszystko myślę o przeprowadzce do kamienicy gdzieś na uboczu w Sopocie bo lubię taką architekturę i
@magiol: Kurde magiol, znam wszystkie twoje argumenty przeciwko przeprowadzaniu się do Trójmiasta i ok, rozumiem. Jednak stwierdzam na swoim przykładzie, ze co jednemu nie pasuje to dla drugiego nie jest to już taka tragedia. Mieszkałem 2 lata w Gdańsku, tak jak OP zdalne robo i żyło mi się świetnie (może dlatego, ze mieszkałem wcześniej w Łodzi XD). Z fartem!