Wpis z mikrobloga

Mirasy, dostałem wycenę robocizny ekipy za #wykonczenie mieszkania z wielkiej płyty 51m2 w #krakow.
Wziąłem trzy ekipy do wyceny dwóch ziomków z oferteo

Całość od pierwszej ekipy wychodzi ~30k zł.
Do tego dochodzą ich materiały, które ta ekipa oszacowała na drugie tyle XD (kleje, gładzie).

Druga ekipa narazie nie wysłali szczegółowej wyceny, ale też wstępnie powiedział 30 tyś i materiały około 5tys.

Trzecia ekipa z polecenia powiedziała 40 tys + 5 tys materiały, z tym, że brakuje tutaj przeróbek hydraulicznych, czy wymiany drzwi.

Jak myślicie czy brać kolejnych ziomków z oferteo do wyceny? Jeden z nich żalił się, że dużo ludzi zaczyna odmawiać remontów (chyba #bankapekla).
Całe wyposażenie (płytki, podłogi, drzwi, armatura) dostarczam samemu.

Może, ze ma ktoś jakaś fajną ekipe do polecenia?
Jak to się ma do dzisiejszych cen? Raczej spoko czy raczej drogo?

#mieszkanie #wykonczenia #remont #remontujzwykopem #remontmieszkania #deweloperka #pytanie #pytaniedoeksperta
derecki - Mirasy, dostałem wycenę robocizny ekipy za #wykonczenie mieszkania z wielki...

źródło: comment_1664184992gZxqpHddPhek24hQt4kzUg.jpg

Pobierz
  • 33
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Do tego dochodzą ich materiały, które ta ekipa oszacowała na drugie tyle XD (kleje, gładzie).


@derecki: tych juz sobie odpusc na wstepie

@Miszcz_Joda: tutaj się zgodzę.... Ale taka anegdotka... Montowałem okno dachowe (połaciowe) i były opcje moje okno lub ekipa sama je kupi i przywizie (+500zl więcej).
Całe szczęście że wybrałem 2opcje bo się okazało że dekarz dał dupy i pierwsze okno (specjalne na zamówienie) było źle dobrane! Ekipa na
Podpinam się pod pytanie, czy macie kogoś z polecenia do położenia pływek w kuchni i łazience? Mieszkanie: stan deweloperski w Krakowie.
Do tego być może tynkowanie, bo nie wiem jak będą wyglądały ściany z tynkiem gipsowym.
@lkosiorowski: właśnie to jest ryzyko oferteo, że możesz znaleźć fachowca poniżej stawek rynkowych i tu jest loteria bo jeden będzie dopiero zbierał klientów i pewnie z tego tytułu niższa cena, a drugi po prostu celuje w remonty po taniości bo zawsze się ktoś znajdzie.