Wpis z mikrobloga

hehe bo wiecie hehe każdy ksiądz gwałci hehe


@Mr_3nKi_: sami do tego doprowadzili, że są tak postrzegani. Praktycznie wszędzie na świecie gdzie jest KK jest systemowe ukrywanie pedofilii, różne państwa się na tych przejechały już i społeczeństwa tych państw przez działania KK się zlaicyzowały. Ostatni taki przykład jaki znam to chyba Irlandia. Polecam poczytać ile tam afer pedofilkich wyszło na wierzch. Nawet u nas w powołanej przez rząd komisji ds. pedofilii
sami do tego doprowadzili, że są tak postrzegani.


@Kryspin013: Racja.

Praktycznie wszędzie na świecie gdzie jest KK jest systemowe ukrywanie pedofilii, różne państwa się na tych przejechały już i społeczeństwa tych państw przez działania KK się zlaicyzowały.


Też prawda, ale to nie powód, aby zwykłych księży w taki sposób traktować. Ja nie wrzucam wszystkich lewaków do jednego worka.

CC @Okatarinabellaczikcziks: bo chyba enki boi się ciebie zawołać.


Nic dziwnego znając
Też prawda, ale to nie powód, aby zwykłych księży w taki sposób traktować.


@Mr_3nKi_:
a) należą do zbrodncizej organizacji i sami się przyczyniają do tego. Mit o tym, że kościł sam się uleczy z tego typu problemów upadł już kilkadziesiąt lat temu.
b) hipokryto kojarzę cię z nabijania się z czarnoskórych w stanach. Więc nie wolno kisnąć z księdzów którzy z włąsnego wyboru wstąpili do organizacji systemowo ukrywającą pedofilę ale z
hipokryto kojarzę cię z nabijania się z czarnoskórych w stanach.


@Kryspin013: Jełopie. Przypominam ci, że nie wkładam wszystkich czarnych do jednego wora. Są Afroamerykanie i dzikusy.

ale z randomowych ludzi ze względu na kolor skóry już tak?


Wy i te wasze lewackie manipulacje xD. Z randomowych kryminalistów, a nie zwykłych Afroamerykanów. Czarnych z klasa i kultura jak najbardziej szanuje. Jak mogę być rasistą skoro słucham/słuchałem #czarnuszyrap oraz kocham czarnoskórych aktorów -
@Kryspin013: Zindo co?


@Mr_3nKi_: za trudne słowo?

Powiedział lewak śmiejący sie z randomowych księży xD


@Mr_3nKi_: Nie jestem lewakiem k0nfiarzu.

Jak wy na słowo Religia/kościół dostajecie padaczki xD


@Mr_3nKi_: Kiedyś wierzyłem w te ich bzdury. Podałem ci przykłady, że kościół jest zepsuty od samej góry, ty to potwierdziłeś a nadal wierzysz w te ich bzdury i stosujesz argumentację "że nie wszyscy są źli". Co z tego, że nie
za trudne słowo?


@Kryspin013: tak.

Nie jestem lewakiem k0nfiarzu.


Oo, czyli jesteś taki jak Ja. Nie jesteś lewakiem, ale nie lubisz prawaków?

Kiedyś wierzyłem w te ich bzdury


Też, za małolata.

Podałem ci przykłady, że kościół jest zepsuty od samej góry, ty to potwierdziłeś a nadal wierzysz w te ich bzdury i stosujesz argumentację "że nie wszyscy są źli".


Potwierdziłem, że sami sobie szkodzą i sprowadzili na siebie zagładę. I tak,
I tak, nie wszyscy są źli. I kto tu jest zindoktrynowany?


@Mr_3nKi_: i kto tu jest jełopem? Ty nawet ze zrozumieniem nie umiesz przeczytać co ci napisałem wyżej. Nie wszyscy są źli, ale KK jako organizacja jest zła z samego założenia.

No dobrze. Jak zobaczysz na ulicy randomowego księdza, to nazwij go morderca i gwałcicielem. Może chociaż trochę ci ulży.


@Mr_3nKi_: I jeszcze go pobić bo tak sobie ubzdurałeś.

@
I jeszcze go pobić bo tak sobie ubzdurałeś.


@Kryspin013: Przecież to Wy dostajecie padaczki, nie ja.

To jest hit. Już któryś raz piszesz, że nie wrzucasz ludzi do jednego wora a w ym samym zdaniu wrzucasz ludzi do jednego wora.


Aha, czyli lewactwo nie pluje jadem na kościół/religie? A to przepraszam, pomyliło mi sie coś. Przepraszam wszystkich lewaków, którzy kochają kościół i religie - trzymam za was kciuki.
Aha, czyli lewactwo nie pluje jadem na kościół/religie? A to przepraszam, pomyliło mi sie coś. Przepraszam wszystkich lewaków, którzy kochają kościół i religie - trzymam za was kciuki.


@Mr_3nKi_: klasyka. Odwracanie kota ogonem jak ktoś zwróci uwagę na luki w twojej logice. Powiem ci enki, że ty to jesteś... spejcalny.
@Kryspin013: Odwracania kota ogonem? Każdy lewak jakiego spotkałem pluje jadem na kościół/religie i ty sie dziwisz, że wsadzam ich do jednego worka? xD

Przecież to jeden organizm, nawet piszą identycznie, ich argumenty zazwyczaj są 1:1 xD. Już nie wspominając o tym klasycznym "chochoł" który każdy z nich używa xD Albo to jedna osoba, korzystająca jednocześnie z kilku kont xD

Czyli według ciebie, źle zrobiłem wsadzając ich do jednego worka, co za