Wpis z mikrobloga

Doszło do momentu że trzeba kupić zmywarkę. Jestem na etapie że najlepiej wygląda #bosh / #siemens i #electrolux / #aeg .
#pytaniedoeksperta ten #zeolith w bosh/siemens jest taki dobry że nie trzeba już drzwiczek otwierać? Bo widzę że w większości modeli zrezygnowali z #efficientdry na rzecz #perfectdry.
Po filmikach widzę że plastiku nadal to idealnie nie suszy, więc jak rano wstawię zmywarkę i za 12h mi się przypomni że mam tam zajrzeć to nie skiśnie?
No i to ciepło gdzieś ucieka czy po skończonym zmywaniu i tak trzeba chwilę odczekać żeby rzeczy wystygły?

Widziałem że w innym wpisie udzielałeś się @Drmscape2 to pozwolę sobie zawołać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • 8
  • Odpowiedz
@pacmen: Po zakończeniu suszenia naczynia są ciepłe, ale nie gorące, można je od razu wyjąć. Z mojego doświadczenia wynika, że plastik jest suchy. Jedyne czego trzeba pilnować, to ułożenia naczyń tak, żeby nie było zagłębień, w których woda może stać. Nawet jak zapomnisz otworzyć zmywarkę, to ciepło sobie w końcu odpromieniuje, a o skiśnięcie nie ma obaw bo jest sucho w środku. Generalnie zadowolony jestem z tego zeolitha.
@Pavjush: koledze
  • Odpowiedz
@Pavjush: no właśnie większość boshy nie ma ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@Drmscape2: dzięki, nadal to dla mnie brzmi dziwnie że cały świat otwiera, a oni nie, ale brzmi sensownie, może się skuszę bo jednak opinie o ich zmywarkach świadczą że są pancerne
  • Odpowiedz