Wpis z mikrobloga

Chciałabym mieć faceta, w którym byłabym zakochana tak jak i on we mnie. Mam jeszcze jakieś przebłyski tego uczucia kiedy coś do kogoś czujesz, w prawdzie ledwo co pamiętam ale całkiem nie zapomniałam. Mogłabym to z siebie wykrzesać jakby ktoś bardzo się postarał, ale nie wierzę, że ktokolwiek na świecie zobaczy we mnie jakąkolwiek wartość. Zaczynam nawet podważać facetów, którzy kiedyś byli mną zainteresowani i pisali i zapraszali mnie do kina czy oni naprawdę widzieli we mnie wartość czy chcieli tylko łatwo zamoczyć, bo widzieli, że jestem naiwna i teraz myślę, że raczej to drugie. Nie warto ufać mężczyznom i się w nich zakochiwać. Nie wychodzi z tego nic dobrego a można przez kogoś zniszczyć sobie życie. Lub raczej dla kogoś kto tylko udawał, że jesteś dla niego ważna. #!$%@? to wszystko ( ͡° ʖ̯ ͡°) #zalesie #zwiazki #milosc
  • 25
Zaczynam nawet podważać facetów, którzy kiedyś byli mną zainteresowani i pisali i zapraszali mnie do kina czy oni naprawdę widzieli we mnie wartość czy chcieli tylko łatwo zamoczyć, bo widzieli, że jestem naiwna i teraz myślę, że raczej to drugie.


@Opportunist: Oh boi, powodzenia zatem w życiu. Zaneguj w ogóle całe swoje człowieczeństwo, swoje życie i człowieczeństwo drugiego człowieka i łykaj więcej pierdół ala cosmopolitan czy tam tik tok xD
@ragnar-lodbrok-1992: Cosmopolitan czytałam chyba jakieś 10 lat temu, dodawali tam kosmetyki nawet, chociaż głównie oglądało się obrazki i reklamy w tych gazetkach xD Nadal wychodzą? Od kiedy mam smartfon nie kupuję gazet. Tiktoka też nie mam. Widzę, że pan z tych co lubi sobie kogoś ocenić i wymyśleć zamiast zapytać xD
@WirusowaPotworzyca: Nie bardzo mam ochotę kogokolwiek przerabiać, ludzie mnie rozczarowują przeważnie, a każda porażka tylko bardziej dobija, ja się angażuję, oswajam, przyzwyczajam, kalkuluję ile wad potrafię zaakceptować, ile wybaczyć, na co przymknąć oko a druga strona robi później taki backflip, że odechciewa się żyć, ile tych noży w plecy jeszcze, nie mam już miejsca
@Opportunist: No więc zwalmy to na karb czasów, będzie zawsze lżej ( ͡° ͜ʖ ͡°) jesienna aura temu nie sprzyja ale zobaczysz przyjdzie wiosna napełni cię pozytywną energią i jeszcze znajdziesz se fajnego chłopa. Jak cię trzaśnie strzała amora to nie będziesz wiedzieć kiedy ani gdzie, wrócisz do tego wpisu i będziesz się śmiała ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Opportunist: bardzo dobra postawa, nie należy nadmiernie nikomu ufać, może nie żeby od razu być paranoikiem węszącym wszędzie spiski, ale stosować zasadę ograniczonego zaufania nawet do osób które uroczyście przed kościołem czy usc ślubują że do śmierci bla bla bla …