Wpis z mikrobloga

@Sentox: Mondstadt/Liyue/Dragonspine na 100%.

Każda minuta spędzona w Inazumie była dla mnie katorgą. Odnoszę wrażenie, że poziom trudności zarówno jeśli chodzi o moby jak i zagadki drastycznie tam wzrósł.

Chasm próbowałem ale nawet wyszukiwarka tamtejszych oculusów coś nie chce działać, Ekanomiya nawet nie ma wszystkich waypointów odblokowanych xD

Sumeru może będę próbował wymaksować, zależy od tego czy GPS do skrzynek będzie działał obiecująco czy "nie mamy pańskiej skrzynki i co nam
@Sentox: Prędzej czy później się samo zrobi 100% ale latać za tym to tragedia. W mondstadzie i liyue jeszcze mi się chciało a inazuma i chasm już tak przy okazji. Enkanomiya nadal wisi bo jest paskudna i nie ma po co tam zaglądać. Na summeru mam problem żeby odblokować wreszcie bounty i requesty zeby weekly repke roibć. W sensie z tą eksploracją to ile można rozwiązywać zagadki typu zapal wszystkie pochodnie,
@MikiBomba: z Sumeru czekam na 3.1 z wbiciem 2 poziomu reputacji. Nie widzę sensu teraz na siłę spieszyć się z wszystkimi questami byleby szybciej odblokować bounty. 10 poziom tak czy tak wpadnie prędzej czy później i będziemy czekać na Fontaine.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Sentox: mi został Chasm jeszcze do wbicia chyba 15% a Sumeru po malutku aż do 100% będzie ale to jeszcze sobie czas daje aż cały content będzie dostepny
@Sentox: Zależy.
-Mondstadt większość regionów na 100%,
-Liyue cieniutko,
-Chasm 100% na powierzchni i pod ziemią,
-Inazuma 100%,
-Enkanomiya czegoś brakuje, ale nie chce mi się szukać,
-a Sumeru na 100% planuję robić.
Ogólnie bym grubą krechą oddzielił u siebie (w sensie w chronologii wychodzenia) poniżej Enkanomiyi, bo mocno rushowałem np. Liyue, żeby tam dotrzeć i eventów nie przegapić, więc czekając na Chasm zdążyłem tylko Inazume zrobić i jak był Chasm