Wpis z mikrobloga

To o mnie xd, mam 50h na steam. Nie byłem np w kopalni araxos bo myślałem że to tylko takie coś jak kopalnia miejska. Tak samo na yt dopiero zobaczyłem jakies ataki orków, no zorientowałem się po przejściu ile ominąłem rzeczy.
@brejak: Kopalnia miejska? Chodzi o tą kopalnie królewska? Gdy gra się strażnikiem to jest bardzo fajne zadanie w tym miejscu.
W kopalni araxos jeszcze nie byłem, zapomniałem nawet o niej.
@brejak: Jest jeszcze jedno które otrzymuje się od jednego z górników które polega na śledztwie mającym na celu udowodnienia złego traktowania górników przez strażników oraz tego że strażnicy z owej kopalni sprzedają na własną rękę część zbiorów przez co działają negatywnie na rzecz królestwa.
Gdy dowiesz się o machlojkach to idziesz zdać raport Roderickowi który przydziela ci własny oddział strażników z którymi masz znaleźć dowody oraz wynieść górnika który mógłby o
@Wimix21: Ja też nie rozumiem, jak można przejść Kroniki w 50 godzin, bo tam się tak wiele dzieje, jest tyle questów pobocznych, co rozdział tyle rzeczy się zmienia, że aż szkoda by było to wszystko ominąć. Mi przejście Kronik zajęło prawie 300 godzin ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale nie żałuję, bo zbadałem całą mapę od A do Z i nie mam poczucia, że cokolwiek mnie ominęło.
No
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wimix21: to fakt, ja nie ukrywam, lubię zwiedzać mapy w RPGach, i sam chyba nabiłem coś pod 100 godzin w Kronikach, a ludzie byli co po 50 godzinach kończyli grę, to ja nie wiem jak oni grali. A może to ja gram na odwrót xD?

@bary94pl: nie eksplorowałem, ale robiłem wszystkie questy i mi poszło ponad 90h
Mi przejście Kronik zajęło prawie 300 godzin


@Davos87: chyba sobie jaja robisz. Ja mam coś około 56h i oprócz questów straży nie ominąłem praktycznie niczego(bylem tropicielem u araxos). To ja nie wiem co Ty musiałeś robić że tyle czasu zajęło Ci przejście ;d
@yaah: Co rozdział robiłem obchód całej mapy i czyściłem ją z potworów, zrobiłem wszystkie możliwe questy i sprawdzałem każdą opcję dialogową, robiłem wszystkie listy gończe, zaglądałem w każdy kąt i szukałem znajdziek, szukałem ukrytych lokacji, czytałem dokładnie każdą książkę, gotowałem potrawy z każdego przepisu, nie przewijałem żadnego dialogu, trochę czasu zeszło mi też na handlu, bo miałem dużo przedmiotów czy też na wykuwaniu broni. No i zbierałem surowce z każdego możliwego
@yaah: Chyba jedyne co odpuściłem to zbieranie winogron z winnic w 5 rozdziale, bo już mi się nie chciało, ale w 1 i 3 rozdziale zbierałem wszystkie, bo też się odnawiają :P