Wpis z mikrobloga

Ehhh chłop może tylko porozmawiać z randomami z Internetu.... których nigdy nie spotka w prawdziwym życiu.
Za dużo czasu żyłem pod kloszem w nadziei, że jakoś to będzie i zbyt późno się obudziłem nie mając praktycznie nic i nikogo.
Ta cała sytuacja życiowa, brak stabilnej pracy za godne pieniądze(przez własną głupotę i brak pomysłu na siebie) i zbliżające się 32 urodziny..... coraz bardziej sprawiają, że chłopu odechciewa się życia.
Nawet zastanawiałem się nad wizytą u psychiatry, ale..... 200 zł za 30 min? a co jak przepisze ujowe leki przez które będę się jeszcze gorzej czuł.... itd. poyebane to wszystko
Dziękuję nieznajomym Mirabelkom i Mireczkom, którzy chcieli wysłuchać mojej historii itd. macie wielkie serducha i nawet nie wiecie jak jestem wam wdzięczny ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#przegrywpo30tce #chcepogadac #depresja #nerwica #fobiaspoleczna
  • 6
@PapaSar: Z doświadczenia wiem i mogę powiedzieć, że mieć kogoś komu można się wygadać i wyżalić to dobra sprawa. Sporo może to pomóc.
@PapaSar: Jak chcesz to możesz i na wykopie się żalić. Ja sporo swoich problemów piszę właśnie na wykopie. Wcześniej żaliłem się swojej przyjaciółce w której się #!$%@? ale teraz ma chłopa od dwóch miesięcy i nie ma dla mnie czasu tyle ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@PapaSar: Nie bierz psychotropów, tylko zamulają i odsuwają od siebie, to nie pomoże. Równie dobrze mógłbyś zacząć chlać codziennie na jedno ci wyjdzie.

Ja mam wrażenie, że te całe miłości, przyjaźnie itd to są tylko w filmach. Wszyscy ludzie których kochałam/lubiłam okazali się kimś innym niż myślałam lub odeszli bez słowa wyjaśnienia. Czy warto było cierpieć z tego powodu? Nie. Nie warto płakać za kimś kto nie płacze za nami. Jak