Wpis z mikrobloga

@Szakalio: Za dzieciaka pamiętam go jadłem. To sama woda zabarwiona. Tylko Madero z Bierdonki. Największa ilość pomidorów i najlepszy dla mnie smak. Wszystkie pudliszki czy inne marketingowe gówna niech się chowają.
  • Odpowiedz
@Szakalio: Im tańszy/gorszy ketchup tym bardziej mi smakuje, te wszystkie super Pudliszki i inne z mega ilością pomidorów to smakują jak przecier ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Szakalio: Ostatnio jadłem w domu rodzinnym różowej i miałem flashbacki z dzieciństwa. Przypomniały mi się typowe jak na tamte czasy zapieksy z budki przy stacji. Jak to się mówi, mi smakuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Szakalio: pamiętam jak w czasach podstawówki na stołówce był suchy chleb do zupy i był wtedy boom na pizzeriki z mikrofalówki - my na jana braliśmy suchy chleb i polewalismy tortexem xddd

Plus jeszcze właśnie te pizzeriki z tanim ketchupem - był to wtedy rarytas co nie miara i pamiętam, że dzieciaki z bogatych domów wsuwały ten syf codziennie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Szakalio: w Warszawie na Wilczej jest knajpa ("patelnia i patera" czy coś takiego się zwie) i pracujący tam gruby typ ma na przedramieniu wytatuowaną butelkę ketchupu Tortex (°°
  • Odpowiedz