Wpis z mikrobloga

@MikiBomba: Widzę gintama, gintama, gintama.
Więc weź mangę i przeczytaj sobie nie zaadaptowany materiał z mangi.
487 - komediowy oneshot przed odcinkiem 300
687 - 698 - to są semifinale ale wyciętego contentu jest maaaaaaasa, normalnie odcinki miały tempo 2 rozdziały na odcinek ale tutaj jest 5 rozdziałów na marne 20 minut. Więc pomijano tutaj całe rozdziały.
@Flaari: Dzięki, zacząłem oglądać i nawet ok się wydaję po 5 odcinkach. Śmiesznie się to całkiem ogląda, niby slice of life ale co chwilę są elemtny wyciągnięte z battle shounenów.

@tamagotchi: Fajna opcja z tym porównaniem ale to jest ten największy problem przy wyborze, że jak widzisz za dużo opcji to nie wiadomo co robić. Od dr Stone się odbiłem przez klipy na yt i jakoś tak odnoszę przez nie
@ahaNoah: Na malu ma 9 miejsce w top anime i 10 w most popular. Ciężko już żeby było bardziej popularne. Rynek jest już niewiele większy niż ludzie którzy już hxh widzieli. Tym bardziej, że nawet nowsza wersja ma dobre 10 lat a taki intensywny rozwój anime na całym świecie to bym powiedział, że się zaczął jakoś w 2012 po sao albo i nawet później.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@MikiBomba: Wybacz nawet nie zauważyłam że swojego MAL'a udostępniłeś. Co do HxH patrzyłam przez pryzmat moich znajomych może stąd błędne założenie. Na myśli miałam ze powinien być nawet wyżej niż chociażby Naruto. Co do polecanek zostaje Ci chyba One Piece z shonenów ale tam trzeba przebrnąć trochę odcinków żeby się zrobiło ciekawie. A może z innej beczki Tokyo Ghoul? Plus w październiku wychodzi Chainsaw Man robi go Mappa więc jest nadzieja
@ahaNoah: Nie chodziło mi o mojega mala tylko generalnie najpopularniejsze anime z tym hxh. Co do tokyo ghoula to słyszałem o nim sporo złego a z takich typowych entry anime to mam dużo poważniejsze zaległości także raczej jeszcze trochę poczeka w kolejce. A chainsaw mana raczej obejrzę ale to weekly więc coś by wypadało jeszcze mieć do masowego oglądania.
@GeneralX: Może spróbuje coś w autobusach poczytać chociaż historia wydaje mi się kompletna nawet jeśli odrobinę zrushowana. No a szansa na adaptacje zawsze jest niezerowa. ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Co do kinówki jujutsu kaisen to obejrzę na pewno ale przed 2 sezonem bo już teraz nie pamiętam o co chodziło w pierwszym.

@MikiBomba:

sprawdziłem jak na malu wygląda porównanie naszych list i zostawiłem tytuły, którym dałem 9-10/10 i są wg mnie lekkie

Uchuu Kyoudai edit 10
Hyouge Mono edit 10
Detroit Metal City edit 10
Hajime no Ippo: Mashiba vs. Kimura edit 10
Hajime no Ippo edit 10
Great Teacher Onizuka edit 10
Initial D First Stage edit 10
Kareshi Kanojo no Jijou edit 10
Hikaru no Go edit 10
Sakigake!! Cromartie Koukou