Wpis z mikrobloga

#pracbaza
Ilu z was pracuje w więcej niż jednej pracy? Na przykład sytuacja że pracujecie jako sprzedawca w sklepie a w wolnym czasie łapiecie jeszcze jakąś fuchę jako kafelkarz, lub coś w tym stylu. Chciałbym też wiedzieć co was skłania do tego aby pracować na "dwa" etaty?
  • 20
@blue_pen: ja będę tak pracować, ale nie są to dwa pełne etaty - jedna praca jest na pół, druga elastyczna. Niestety ani jedna ani druga praca nie zapewniłaby mi wystarczająco kasy na przeżycie, a na daną chwilę osiągnąłem "sufit". W jednej pracy w grę wchodzi tylko pół etatu, druga jest męcząca i wolę nie brać więcej godzin niż planuję, bo się zajadę.
Aha, są to dwa nisko kwalifikowane stanowiska, nie wymagające żadnych szczególnych umiejętności. Dlaczego tak - bo tylko oni chcieli mnie zatrudnić. Nie umiem za dużo.
@blue_pen: chciałbym ale to praca z zagranicznymi klientami którzy pracują głównie poniedziałek - piątek 8-16 więc my też tak pracujemy, praca w sobotę a tym bardziej w niedzielę nie miała by sensu
@blue_pen od 15 lat pracuję w 2 firmach, kiedyś nawet w 3. Na etacie pracuję bo lekka robota i do tego zmianowa, więc mam dużo czasu i mogę sobie zarabiać na zleceniu za dobre pieniądze. Co skłania? Co ma skłaniać do pracy, niestety tylko pieniądze i koszty życia.