Wpis z mikrobloga

Trzy dni temu zrobiliśmy kaszanę i na oficjalne otwarcie naszego portalu nie zrobiliśmy #rozdajo
Trzeba to zrekompensować, więc robimy to teraz! Do wygrania dwa kubki SellManiak.pl

Zasady:
1. Zostawiasz plusa
2. Podajesz swój login z naszego portalu w komentarzu. (Można zalogować się przez FB bądź Google - trwa to 2 sek)
3. Jak wygrasz, wstawiasz zdjęcie tego co dostałeś =)

Jeśli jesteście z #gdansk #gdynia #katowice #krakow #lublin #poznan #warszawa #wroclaw #lodz i wielu wielu innych, możecie wykorzystać swoje konto do wystawiania swoich ogłoszeń. W przeciwieństwie do innych portali - ogłoszenia w sekcji Nieruchomości i Motoryzacja są w pełni darmowe.

Losowanie we wtorek przez mirkolos.
ps. Warto zaobserwować tag #sellmania - gdyż jeśli taki #konkurs się fajnie przyjmie, będziemy robić coś takiego cyklicznie!
ps. Każde utworzone konto przed 05.10 otrzymuje 30 zł na wyróżnianie swoich ogłoszeń - to też warto wiedzieć! =)
Pobierz
źródło: comment_1664109555wLuMZviAOpN2K2OEdfxcmv.jpg
  • 35
@s---k: w pełni rozumiem, wcześniej po prostu nigdy nie brałem udziału w #rozdajo, stąd zasugerowaliśmy się pomysłem jednego wykopowicza. Myślałem, że kubki są jakąś tradycją - no nic, następnym razem wymyślimy, coś bardziej droższego i zachęcającego.

@vivianka: Stronka oficjalnie ruszyła trzy dni temu, niebawem tych ogłoszeń będzie znacznie więcej, tylko pracujemy nad importerem, tak aby większe firmy, mogły zaciągnąc swoje produkty np: ze swoich stron internetowych.


@RS64B: Doceniamy
@Estetykatopodstawa: Oj nie kolego, zawsze #rozdajo ma pewne zasady.

Kliknięcie obserwacji zewnętrznego taga, jest tak samo czasochłonne jak kliknięcie - zaloguj się przez FB na naszej stronie.Można byłoby powiedzieć, że pozyskujemy dane - no niby z jednej strony tak, ale z drugiej strony niekoniecznie ouath 2.0 z FB nie pobiera adresu e-mail, a konwertuje go do formy cyfry@fb.me, a dane w profilu można edytować (imie i nazwisko). Spróbujemy następnym razem zrobić
@SellManiakPL: a nie ma za co, próbujecie zrobić coś dobrego i to się chwali. Duzo sprzedaje na olx a teraz i u Was sporo powystawiam tylko się zebrać musze :P Kubek za free to dalej kubek za free więc nie kumam oburzenia nawet jak kosztuje 2zł - dwujak w kieszeni :)