Wpis z mikrobloga

Kup dobre ubezpieczenie jak jakieś auto wymusi pierwszeństwo to żona przynajmniej solidna kasę dostanie.


@maxdredi: Dodatkowo takie, które uchroni przed zabiciem go, kiedy będzie na pasach przechodził i pijany idiota w niego wjedzie, bo przecież zginąć mozna tylko na motocyklu...

Pierwszy sezon z większą pojemnością i muszę przyznać, że jestem w szoku, jak wiele frajdy może nam dać jazda na motocyklu.


@mariobit: Jak przesiadłem się ze 125 na 600 to
Na pasach nieszczęścia są raczej też z wyniku przechodzenia na pewniaka bez patrzenia i bez ostrożności. Na motocyklu ktoś ci wyjedzie, nie będziesz miał czasu na reakcję i już kaplica. Jak nie widzisz roznicy to lepiej nie wchodz na motor bo ciężko ci będzie na drodze z wyprzedzeniem dostrzec iebezpieczenstwo...
to lepiej nie wchodz na motor bo ciężko ci będzie na drodze z wyprzedzeniem dostrzec iebezpieczenstwo...


@maxdredi: Dzięki za radę z dupy, włóż ją tam skąd pobrałeś i nie wychodź z piwnicy, bo Cię jeszcze może coś skaleczyć.
ja zostaję na mojej 300cc


@WyjmijKija: Jak jeździsz na tor, to super, szacun i ja też chciałbym kiedyś spróbować, bo wiem, że nic nie wiem. Co jak co, ale tor pod okiem dobrego instruktora może uratować życie. Chciałbym też ćwiczyć ghynkame w dwie osoby z plecaczkiem. U nas cięzko, ale czasem jak oglądam filmiki na Insta, co tam na zawodach w dwie osoby robią... Ja #!$%@?...