Wpis z mikrobloga

Czy jest sens iść na studia wojskowe w wieku 27 lat?

@derton778: teraz się pozmieniało z czego co się orientuje, i po 1 roku masz pełną wypłatę bo jesteś zawodowym
Ja osobiście nie polecam XD byłem i #!$%@?łem po 1 semestrze z watu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@derton778: psycha siadła, wszystkim się tam przejmowałem i stres #!$%@?ło na poziom będzie magik za dwa lata xD
Plus do tego widziałem jak koledzy żyli na wolności
Bez stresu, bez żadnych zobowiązań, młodość, a nie zamknięcie na 5lat
Poszedłem tam bo chciałem zrobić za darmo mgr inż ale nie wyszło, co samo w sobie było #!$%@? pomysłem bo wiem co wojsko robi z głową patrząc po rodzinie XD
I w sumie
@derton778: Jeżeli faktycznie chcesz się wiązać z wojskiem i to przemyślałeś- to bardzo dobra opcja- omija Cię wiele samego gęstego w wojsku na podoficerce. Ale jeżeli nie ejsteś pewny- odpuść, bo to jest de facto styl życia- brak czasu wolnego i życia, przynajniej do ok 2-3 roku.
@derton778 nie słuchaj słabych wykopków, jak jesteś ogarnięty i dość pewny siebie to śmiało idź na WAT. Tylko na jakiś sensowny kierunek jak np informatyka/lotnictwo a nie elektronika gdzie rzeczywiście jest ciężko plus slabe perspektywy. To czy nie będziesz miał problemów z "wolnością" zależy już dużo od twojego dowódcy kompani. Może być tak że już od 1 roku będziesz miał raczej luźno (co tydzień masz przepustkę na weekend + codziennie możesz wracać
@derton778 no to LAW polecam, ale jeśli się nie uda to WAT jest o wiele lepszym wyborem niż AWL. Chyba, że wcale nie chcesz mieć życia przez pierwsze 3 lata i odpowiadają Ci warunki socjalne na poziomie karalucha.