Wpis z mikrobloga

@ZeroTolerance: @CruzeN: Też tego nie rozumiem. Na kilkadziesiąt godzin może ze 2/3 razy mi wysypało grę. A nie gram jakoś "bezpiecznie" i w pełni podążając za skryptem. Pod względem bugów to głównie czasami sypie się zbieranie lootu - nie idzie go zebrać albo ogólnie spadek wydajności. W obu przypadkach pomaga ponowne załadowanie gry. Chyba że jakieś gorsze kwiatki wychodzą po drugim akcie.
@Obywatel_Kondominium: jak grałem tuż po premierze to miałem może z 3 bugi, które zauważyłem z czego 1 to może bardziej denerwujący (to było coś w misji z przenoszeniem ciała, jak się je zrzuciło to już nie można było podnieść i progress do piachu), także nie wiem czy to inni mają pecha, czy ja farta
@ZeroTolerance: @LilLuka1: Series X. Nie wiem czy ten zepsuty loot nie ma czasami związku ze skanowaniem, bo dosyć często go używam i jakoś tak mi podpowiada intuicja, że od podświetlania masy przedmiotów/punktów dostępu w końcu coś się zacina na ament, chociaż to tylko moje teorie. Kilka razy też się zacinał w misjach ncpd co było już bardziej uciążliwe, bo trzeba było raz, że w ogóle wczytać a dwa, w ogóle
@ZeroTolerance pewnie gra na xone, ja też grałem na poprzedniej generacji i mi też wywalało czasem ale ogólnie prócz doładowywania się tekstur to jakiś bugów nie zauważyłem. A po ograniu elexa 2, którego wywalało mi średnio co godzinę, to aż przeprosiłem cp.