Wpis z mikrobloga

Kiedys to bylo i kazdy mial dziewczyne. Niby smieszne, ale to prawda, jak nie bylo komputerow to kazdy chlop w polu robil, biegal za pilka albo uprawial sport, a teraz jak sa komputery to wiekszosc facetow ma kregoslup wygiety w chinskie osiem, raczki jak kije do golfa i wdowi garb. Nie dziwota, ze zadna kobieta nie chce takiego zdechlaka. Mnie w ogole nie dziwi ze kobiety preferuja zdrowego, silnego murzyna, a nie komputerowca zamulacza ze skolioza. Jakbym mial do wyboru jezdzenie ferrari albo wozkiem sklepowym z kierownica to wiadomo ze wolalbym ferrariego. Po co dorabiac do tego ideologie skoro to proste i logiczne, potwierdzaja slowa dane statystyczne.
#przegryw #blackpill
Pobierz WaldemarBidula - Kiedys to bylo i kazdy mial dziewczyne. Niby smieszne, ale to prawda...
źródło: comment_1664005870uyTOoAZ7lwAi35ulMViu2I.jpg
  • 13
@WaldemarBidula: Widziałeś ty kiedykolwiek chłopów ze wsi?
#!$%@?, że od "robienia w polu" są silniejsi od przeciętnego "komputerowca". Są także grubsi (mają brzuch piwny obowiązkowo), często łysi, ze zniszczoną słońcem skórą i do tego wiele innych "zalet".
Dodatkowo kiedyś nietrafienie na alkoholika graniczyło z cudem. Babcia mi opowiadała, że na kilka okolicznych wsi (wtedy to było z 300 mieszkańców) to jakieś 5-10 mężczyzn nie miało problemu z alkoholem.
Mamy dzisiaj problem
@Zawadson: Nie, gdzie tak niby napisałem.
Zresztą jakie to ma znaczenie xD Po prostu OP gada głupoty, jakoby kiedyś to były chłopy, co to im każda baba do łóżka wskakiwała, a teraz takich chłopów nie ma.