Wpis z mikrobloga

robię komputer kapsułę czasu. chodzi o stworzenie doświadczenia obcowania z maszyną XP gierkami, neronem do płytek, winampem allplayerem itp
żeby gówniaki popatrzyły w co dziadek musiał grać i mu lekko nie było,
nie że teraz minimapa, podpowiedzi siedzisz wygodnie se w padzie wciskasz X żeby podskoczyć, samo się celuje itp

maszyna na XP z gierkami z epoki. czyli 2000-2004 mniej więcej.

obecna lista gier:
1. gta sa
2. gta vc
3. gta 3
4. mafia
5. need for speed underground
6. wolfenstein return to the castle
7. gothic I i II
8. stalker
9. fallout (jest jedynka, zaraz dwójka)
10. half life 1 (wgl jakie tam dodatki wyszły do jedynki i dwójki?)
11. max payne 1
12. painkiller
13 medal of honor (jakie tam edycje były?)

co dorzucić? bo pamiętam że w tamtym okresie miąchałem w masę świetnych gierek i na pewno coś pominełem

oddzielną sprawą jest zbiór mp3 ma ktoś jakiś gotowy folder?

#retrogaming
Pobierz syn_admina - robię komputer kapsułę czasu. chodzi o stworzenie doświadczenia obcowani...
źródło: comment_1664003500QAcjjknaj39hbkTgdD0E89.jpg
  • 404
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@syn_admina: zapomniałem prawie:
Zeus Pan Olimpu!
I Star Trek Voyager Elite Force - Kwak 3 z fazerami, jedna z niewielu gier Star Trekowych która nawet gdyby nie była Star Trekiem, byłaby dobra ( )
@syn_admina:
Quake 2
Diablo 2
Age of Empires 2
Rayman 2
Half-Life 2
Island Wars 2
The Sims 2
Battlefield 2
Metin 2
Gunner 2
Photoshop CS2

A żeby nie było samych "dwójek", to:
Worms Armageddon
Outlive
Melker - The Elk Hunt
Fatman Adventures
SimCity 3000
Tibia
Bump n' Jump
Santa Claus in Trouble
RPG Maker

Kiedyś w celu odnalezienia gierek z dzieciństwa, spreparowałem listing starych gier, parę tytułów które wymieniłem
@syn_admina: Jeszcze też dla klimatu lat 1999-2011 dałbym jeszcze call of duty 1, call of duty 2, call of duty modern warfare, sims 2, sims 3, tibia (Boże pamiętam jak nadgminnie w gimbazie grałem w tibie i nabiłem aż do 400 lvl ale później jakiś cwel co miał prawie 700 lvl i wszystko wykoksowane na mnie zabił i wtedy dostałem takiego #!$%@? że już to nie zagrałem), deluxe ski jump 1
Pobierz Polishcucumber420 - @syn_admina: Jeszcze też dla klimatu lat 1999-2011 dałbym jeszcze...
źródło: comment_16641109216zh5yzzJcZfarSvW1Q3TCo.jpg
@syn_admina: Teraz jak już adobe porzuciło flasha to już nie ma w co grać na przeglądarce ale piękne wspomnienia kiedy grało się za gówniaka w podbazie na informatyce w miecze i sandały, ogień i wodę, stare części bloonsów (chodzi mi o małpki strzelające do balonów) i inne zacne wtedy gierki
@loman_alchemik: dobre,
mamut podlega po kolejną kategorię kapsuły czasu
wyszedł na samym początku komputeryzacji w pecety kiedy ludzie kupowali już powszechnie komputery "multimedialne" z win98 czy 95 mieli kartę dźwiękową, kolorowy monitor i cdrom
i właśnie wtedy pojawiła się w niskiej cenie płytka z mamutem, bardzo dobrze przygotowana

niby nie ta epoka, ale ląduje, iso waży 300mb