Wpis z mikrobloga

Polecicie jakieś filmy czy seriale SF albo jakaś tematyka tajemnicy..

wydaje mi się że wszystko już widziałem, a ostatnio nie ma nic do oglądania. 1899 znalazłem, ale to przed premierą i nie wiadomo kiedy będzie, twórcy Dark, i serial albo może być zajebisty albo mega #!$%@?.

#seriale #film
  • 26
@r5678: nie ma dobrych seriali SF, bo seria telewizyjna jako medium zupełnie nie nadaje się do tego gatunku - zwyczajnie taki serial się nie zwróci. Czasami powstaje coś lekko powyżej miernego, jak np. Expanse, ale obarczone jest to jakimiś tanimi fanserwisami dla mas. Dla fanów gatunku pozostaje albo literatura, albo animacja.
@CXLV: a battlestar galactica? imho najlepszy serial sf. ma w sobie tyle rzeczy, jest tak rozbudowany, postacie są tak realne, że głowa mała. Expanse przy tym jest bardzo słaby i o to opieram się na tym czego nie ekranizowano czyli tom 7, 8 i 9 które zgasiły poprzednie jak zapałkę wrzuconą do kałuży, no może poza sezonem 3.
@darjahn: W odpowiedzi na komentarz bachuksa, wymieniłem że widziałem From ;) Fringe widziałem, Lost, widziałem.. Opowięsci z pętli.... nieeeeee, Pani Dario!! przecież to było tak słabe.. wykorzystywało fajne pomysły ale wykonanie na poziomie lutowania układów scalonych przez osobę z parkinsonem rażoną prądem.
Resztę poczytam bo z coś z tego chyba widziałem ale nie pamiętam
@darjahn: niestety martwe.. chociaż jest jeszcze jedna opcja. Dawna opcja na zdobywanie nieistniejcych tytułów, ale prosze jest i to w 1080p. Tylko muszę zapłacić, dlatego o tym nie pomyślałem. Myślisz że warto płacić za obejrzenie tego serialu?